Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 20-03-2014 18:42

Na pewno, już nie raz takie problemy występowały. Jutro będzie już okej Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 20-03-2014 19:46

Za bardzo śracie w gacie, ze tak to ujmę. Tak, jest forum wszystkie bugi są zgłaszane na bieżąco, nie ma co codziennie zachodzić w głowę Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 20-03-2014 19:53

Ja tam 31 reklam wyklikałem Wink Polecam rano wejść jak ktoś ma 5 minut wolnego czasu Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 20-03-2014 20:12

Ale referrale mają mniej reklam Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 21-03-2014 07:24

To prawda, naliczanie z RR, też od razu mniejsze dzisiaj.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 21-03-2014 07:40

Napisali wczoraj, że błąd już naprawili, a ja nadal mam tyle samo reklam co miałem. A jak u Was?

Jak na mniejsze naliczenia to nie ma co narzekać, 300 reff zarobiło 2,3. Myślę, że przy normalnym dniu dociągnie do ~3$


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 21-03-2014 08:38

U mnie naliczenia są na podobnym poziomie co zawsze, jest mniej ale nie jest to duża różnica jak na tyle reklam co wczoraj było. Osobiście uważam, że kliknięcia wypożyczonych poleconych są z góry narzucone i ilość reklam nie ma żadnego wpływu. Dzisiaj sprawdzałem klikalność poleconych i znalazłem jednego który klika codziennie w 1-2 reklamy, wątpię w to, że chce mu się codziennie wchodzić i kliknąć w 1 reklamę, albo mają zrobione jakieś ograniczenia, że polecony klika 40 reklam dziennie a nam zalicza 10%, u siebie jeszcze nigdy nie znalazłem wypożyczonego poleconego który kliknął by więcej niż 10 reklam dziennie, zazwyczaj max to jest 8 reklam.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 21-03-2014 08:53

(21-03-2014 08:38)adampl napisał(a):  U mnie naliczenia są na podobnym poziomie co zawsze, jest mniej ale nie jest to duża różnica jak na tyle reklam co wczoraj było. Osobiście uważam, że kliknięcia wypożyczonych poleconych są z góry narzucone i ilość reklam nie ma żadnego wpływu. Dzisiaj sprawdzałem klikalność poleconych i znalazłem jednego który klika codziennie w 1-2 reklamy, wątpię w to, że chce mu się codziennie wchodzić i kliknąć w 1 reklamę, albo mają zrobione jakieś ograniczenia, że polecony klika 40 reklam dziennie a nam zalicza 10%, u siebie jeszcze nigdy nie znalazłem wypożyczonego poleconego który kliknął by więcej niż 10 reklam dziennie, zazwyczaj max to jest 8 reklam.

Refferale to są boty, a nie ludzie Smile nie zmienia to faktu, iż mogli mniej kliknąć ze względu na małą ilość reklam. Podejrzewam, że każdy ma chociaż jednego bezpośredniego, tak więc niemożliwe, aby refferale(jeśli byliby ludźmi) klikali mniej niż 4 reklamy, gdyż nie zaliczałoby im z bezpośredniego.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 21-03-2014 09:11

Już jest więcej reklam do obejrzenia niż rano Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 21-03-2014 11:04

ciekawe kiedy dojdzie mi wypłata...