Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 08-01-2014 14:47

ja to praktycznie jak siedze na necie to mam w pasku ,ojooo i odswiezam co chwile, i wczoraj wyklikalem 140 reklam, a byloby wiecej , jak rano wlaczam to juz sa nowe reklamy wszystkie.

co do logowania z innego kompa to nie wiem ale chyba mozna skoro te same dane to powinno byc ok.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 08-01-2014 15:06

@zabek121,
wszystko sie da. Wink Po prostu z DR lepiej. Smile

@Hextor,
szczerze mowiac nie zwrocilem uwagi, ale bodajze raz dziennie w godzinach wieczornych.
Generalnie w zasadach jest napisane, ze nie mozna, ale dopoki bedzie to kilka komputerow na jedno konto a nie kilka kont na jednym komputerze to nie masz co sie obawiac. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - maciejrosa - 08-01-2014 18:05

Ile czekacie na wypłate?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 08-01-2014 18:08

parę postów wyzej masz odpowiedz


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 09-01-2014 01:00

Po odświeżeniu statystyk okazało się, że moich 100 poleconych... nie kliknęło ani razu!!!

Mam nadzieję, że macie na to jakieś sensowne wyjaśnienie. Miałem przez tydzień 10 poleconych na koncie normal. Wczoraj kupiłem premium i kolejnych 90 poleconych i przez całą dobę nie było ani jednego kliknięcia. Nie kliknęło też tych 10, którzy klikali w miarę regularnie przez ten tydzień. :/ Swoich klików miałem ponad 50, więc nie ma mowy, że mi nie zaliczyło czegoś z mojej winy. Jestem najdelikatniej mówiąc mocno poirytowany i bliski stwierdzenia, że frajersko utopiłem prawie 60$... mam nadzieję, że się mylę i w następnych dniach poleceni zaczną klikać.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 09-01-2014 10:25

spoko, ja wczoraj wykupilem 50 poleconych na Standard to dopiero dzis skoczylo mi odrazu o 0,30$ takze mysle ze tak od razu to oni nie klikają ,


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 09-01-2014 10:51

(09-01-2014 10:25)Tigra98 napisał(a):  spoko, ja wczoraj wykupilem 50 poleconych na Standard to dopiero dzis skoczylo mi odrazu o 0,30$ takze mysle ze tak od razu to oni nie klikają ,

Dziś rano się wbiłem i mam 122 kliknięcia poleconych, które zaliczyło mi na dzisiejszy dzień. Trochę dziwne, ale najważniejsze że działa. Zarobili na mnie około 0.5$, zobaczymy jak będzie dalej.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 09-01-2014 10:56

u mnie teraz w ciągu godziny 2 nowych poleconych wpadlo, reklama jednak dzialaSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 09-01-2014 12:35

(09-01-2014 10:56)Tigra98 napisał(a):  u mnie teraz w ciągu godziny 2 nowych poleconych wpadlo, reklama jednak dzialaSmile

Kożystasz z tej reklamy, którą oferuje ojooo, czy robisz to na własną rękę?
Ilu masz już DR?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 09-01-2014 15:06

mam 14 poleconych z refa, reklamuje sie w necie po roznych stronach z ogloszeniami, jak ci idzie na premium i tych poleconych?

a jak sprawdzic ile bylo razem kliknięc w dniu z wypozyczonych,