Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 16-03-2014 11:49

(16-03-2014 11:26)zarabiajsam napisał(a):  U mnie słabo troche
900RR
wczoraj 6,2$
dzisiaj 6,7$

Mam nadzieje ze to tylko słaby początek Wink
Przy 600RR miałem 5,5$ wiec tu już zarabiali na siebie i konto premium +

Codzinnie prowadze statystyki także po miesiącu dam znac jak to u mnie wyglądało
Strasznie słabo, już miałem wpłacać pieniądze, a tu widzę, że nawet nie zarabiają na siebie...
Swoją drogą zapraszam do nowego buxa z sygnaturki Smile bardzo dużo reklam, dobre zarobki


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 16-03-2014 13:02

@patis1997,
mininimum rozsadne to wg mnie 99$, tj. 39$ na premium+ i 60$ na 300 refów. Ponizej tego rozwoj konta bedzie zbyt wolny i wyjdzie zbyt koszt p+ na 1 refa.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - bbr - 16-03-2014 14:30

Gdzie się reklamowac tanio zeby znalezc Direct refferals do ojoo, poza tym forum? Macie jakies sprawdzone miejsca?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 16-03-2014 21:17

Ale tu ucichłoBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Blogi, fora, fbSmile A tak przy okazji tworze bloga o sprzedawcachSmile jak ktos siedzi w fachu i chce sie podzielic swoimi doswiadczeniami z klientami albo z technikami sprzedazy to dajcie znac wrzuce na blog. Narazie startuje wiec szalu na stronie nie maSmile ktos ma pomysl, dajcie znacSmile wkurwienisprzedawcy.blogspot.com


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 16-03-2014 21:52

Ta reklama Ojooo na górze nie pasuje. Nie komponuje się z szablonem Smile Możesz ją wstawić zamiast bezpośredniego linku w kolumnie po prawej.
Dodaj w tym miejscu Layout - HTML/Java Script i tam w Content wpisz kod HTML do banera z Ojooo.

Możesz też wprowadzić gagdet zapisu do newslettera i tym samym robić listę mailingową, która jest bardzo cenna i wartościowa a zwłaszcza jeśli jest ukierunkowana pod uszczegółowiony traffic Big Grin Taką listę możesz później wykorzystać do marketingu internetowego i np promować dany produkt poprzez serwisy CPA . Jeśli ktoś się na tym zna to można ładną sumkę zarobić np gdy padnie Ojooo ;D


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 17-03-2014 07:13

Coraz więcej osób skarży się na kliki wypożyczonych... Czy jest sens inwestować?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 17-03-2014 07:35

Ok dzieks za infoSmile
Kliki sa rozne raz gora raz dol. Nie ma co naerzekacSmile
Wazne, ze dziala, zaden serwis nie da Ci tak szybkie zwrotu. praktycznie miesiac z grosze i wyciagasz wklad.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 17-03-2014 10:35

Mam na razie 600 poleconych i każde 100rr klika ten 1$ dziennie. Dzisiaj kupuję kolejną paczkę 300rr.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 17-03-2014 10:43

U mnie ostatnio ustabilizowały się kliki poleconych, nie ma wprawdzie szału, ale pewna norma się utrzymuje Smile

Za kilka dni kupuję VIP-a rocznego. Da mi to możliwość wynajęcia 10 000 RR (po 1000 w paczce), a także czas oczekiwania na wypłatę maksymalnie 7 dni Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 17-03-2014 10:57

A jak u was z reklamami? Nie udało mi się przekroczyc jeszcze 40 reklam w ciągu dnia.