Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 14-03-2014 10:09

http://zapodaj.net/79e69de27198e.jpg.html

Miał ktoś kiedyś taki problem z Paypalem? Chcę przelac pieniążki od wczoraj na następnych poleconych, a ten @$%#@ mi blokuje przelew.

Dodam, że środki na koncie są, zmieniałem przeglądarki i dalej nic..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 14-03-2014 10:15

Srodki masz? dane poprawnie wprowadzasz? Nigdy nie mialem takiego problemu:/ zweryfikowales konto paypal? karta/przelew?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 14-03-2014 10:19

Środki są. Próbuję od wczoraj od 18 i nic nie wchodzi. Z kontem wszystko ok, bo już przelewałem pieniądze na ojooo z niego. Zastanawiam się nad przelaniem pieniędzy na payzę, bo jednak już mam dzień zwłoki..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 14-03-2014 10:20

U mnie też tak kiedyś było i przez cały dzień nie dawało rady skorzystać z Pay Pal. Lokejnego dnia już wszystko było okej Smile Musisz po prostu poczekać Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 14-03-2014 10:21

Myśle, że tak będzie lepiej. Szkoda czasu. Może sie cos z PayPalem (..). Tak jak pisałem nie miałem takiej akcji wcześniej. Zawsze wchodziło. Dzisiaj tez dolewalem srodki bez problemu:/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 14-03-2014 10:26

Korzystaliście z payzy? Jest ok? Bo jeśli dzisiaj nie uda się wpłacic pieniędzy to będę próbował czymś innym, żeby nie tracic czasu.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 14-03-2014 10:40

Ja dzisiaj wpłacałem przez Paypal i nie bylo problemu Wink. Payzy nie uzywalem


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 14-03-2014 10:51

Kiedyś miałem takie problemy, po kontakcie z paypalem wyszło, że mam odczekać 24 godziny, od ostatniej próby, czyli jak próbowałeś dzisiaj to najszybciej jutro możesz przelać. Jest to jakieś dziwne ograniczenie paypala. U mnie problem zniknął po dodaniu karty do konta.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 14-03-2014 10:56

Właśnie miałem próbowac debetówką coś ruszyc. Wrócę z uczelni, spróbuję i dam znac co i jak.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 14-03-2014 11:47

@tidid
Chciałem ci odpisać na PW, ale niestety wyskakuje komunikat:
"•Użytkownik tidid, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."

Jeśli chodzi o twoje pytanie to prawie wcale nie używam autopaya, a jak już włączę to z średnią od 3,5 na dzień