Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 12-03-2014 08:35

Mi śmiga szybko Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 12-03-2014 09:46

W ile wam dochodzą te wypłaty ja 76$ zleciłem wczoraj po 14 i nic.
Kupuję w probuxie golden tak btw Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 12-03-2014 10:28

u mnie z reguly 12-24 max. i jest na PP. JAk tam wyglada sprawa na probux?? Godne uwagi, masz jakies pewne statystyki??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Lucas86 - 12-03-2014 10:40

1.Na standardzie w ciągu...miesiąca ile wyciągnę z..10 rr?
2. Jeśli dziś lub jutro zakupię premke to odrazu naliczanie moich reklam sie zmieni jak i rr? Mogę ciągnąć na premce póki nie dojde do 300 rr i wtedy premium +?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 12-03-2014 11:05

Od razu po zakupie premium będziesz miał wyższe stawki za klikanie w reklamy, to samo Twoi bezpośrednio poleceni jaki i wynajeci będą klikac za wyższe stawki zgodnie z tabelą.
Konto premium powinno Ci sie zwrocic po jakims pol roku nawet jakbys sam klikał także jesli nie masz większej kasy to warto zacząć od premium i do tego kupić 300 RR

(12-03-2014 09:46)b2neobux napisał(a):  W ile wam dochodzą te wypłaty ja 76$ zleciłem wczoraj po 14 i nic.
Kupuję w probuxie golden tak btw Smile

Daj znac jak już otrzymasz wypłate Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - bbr - 12-03-2014 12:05

na standardzie nie idzie zarobic na r-refach

konto premium. Dziennie na koncie standard jest zarobek ~0,06$ + 0,024x2 (kliki z premium) To wyjdzie 0,11$ zarobku, czyli tyle ile kosztuje premium dziennie 0,11$. Czyli mniej wiecej tyle samo. Zarabia sie dopiero na poleconych (direct lub rented). Dobrze licze? Wzialem dane z dzisiejszego dnia.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 12-03-2014 12:24

sbgorka, używam probuxa i jestem zadowolony, nawet powoli mi się zaczyna bardziej podobać od ojooo. Na goldenie średnia klikalność wychodzi ok. 1,8 na dzień. Ostatnio trochę spadło przez problemy z stroną, ale na pewno się podniesie jak już wszystko naprawią.

Jeszcze żadnej wypłaty nie zleciłem, bo cały zarobek reinwestuję w poleconych, ale polecam także 88bux, zasady te same co w probuxie, czyli na goldenie mamy 0,01$ za klik, a nawet jak nie mamy goldena to się opłaca na standardzie, ja na standardzie byłem przez 2 tygodnie z 50 refami i średnią miałem ok. 2,4 kliknięcia na dzień, na goldenie oczywiście średnia spada tak jak na probuxie ale wzrasta zarobek do 0,01$ więc i tak jest się na plusie.

PS. Przepraszam za mały spamik, ale oczywiście zapraszam do rejestracji z swojego reflinka.
W razie pytań służę pomocą


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 12-03-2014 12:36

http://wad.ojooo.com/premium.php o co chodzi z ta afiliacja?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 12-03-2014 12:40

Chodzi o to, że jak twój bezpośredni polecony zrobi ugrade konta to ty dostajesz z tego pewną kwotę po 14 dniach.
np. ty masz konto premium+ i twój znajomy rejestruje się z twojego polecenia i też wykupuje konto premium+ na miesiąc to ty za to dostaniesz 20$ a jak opłaci na rok z góry to ty dostaniesz 199$


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 12-03-2014 12:50

ok, a czy jest taki system jak w Ojooo? ale zwrot inwestycji maks 2 miesiace? da sie?