Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 10-03-2014 13:38

Za 60$ to dlugo to potrwa.. dla porównania wchodzisz za 270$ lecisz na prem+ z refami na max przez 1 miesiac, w drugim odrabiasz to co wlozyles, czyli pozbywasz sie ryzyka, od 3 miesiąca lecisz tylko na plus, wiec z kwota 270$ musisz poczekac 2 miesiace aly zarabiac. No a z 60$ pol roku zeby cos tam uciulac? Nie lepiej dozbierac sobie? :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 10-03-2014 13:51

No fakt,lepiej tylko 270$ utopić to troche jest
Poza tym nie mam karty kredytowej Xpokerface


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 10-03-2014 15:31

No zawsze jest jakies ryzyko, tak jest w tym biznesie :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 10-03-2014 15:58

Draksone,
nie potrzebujesz karty kredytowej.
Wystarczy PP, a jezeli nie masz pieniedzy na PayPalu to konto bankowe zeby doladowac PP. Wink
Jak sie chce duzo zarabiac to trzeba duzo ryzykawac. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 10-03-2014 17:12

W sytuacji gdy jestem na koncie standard i mam limit czasowy do wykupy kolejnych poleconych mogę wykupić premium+ i ten limit zostanie wyzerowany, będę mógł od razu kupić poleconych czy najpierw musi upłynąć ten limit nałożony na konto standard ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Yogii - 10-03-2014 17:46

odrazu mozesz kupic rentali


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 10-03-2014 18:22

Ok, dzięki. Masz racje, wszystko jest ok Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 10-03-2014 19:57

Propozycja włożenia 270$ jest kusząca, ale z drugiej strony utopienie takich pieniędzy nie jest na pewno przyjemne Tongue

I stąd moje pytanie. Jeśli zagrałbym waszym systemem, tj. wkład 270$, kupno konta premium + i co 3 dni wynajmowanie 300RR to na jaki zwrot z klikania mogę liczyc w pierwszy miesiąc? I dalej, obliczyłem że w drugim miesiącu zarobiłbym 900$, 639$ poszłoby na opłacenie RR i konta, a dla mnie zostaje 260$. Dobrze to przekalkulowałem? Pozdrawiam!


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Yogii - 10-03-2014 20:39

kalkulacje ale kliki refow(botów) nie przewidzisz


ale podsumuwując warto zainwestować


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 10-03-2014 21:16

Pierwsza wypłata z Ojooo 2$ zrobiona dla testu doszla do mnie w niecałą godzinę!