Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 18:36

Tak jak napisał adampl zarobki na premium miał 0.75/100reff*3 *30 dni =67.5$ z samych wypozyczonych na miesiąc. Własne wyklikanie daje okolo 4$. Razem zostaje nam na czysto 8.5$. Też tak zaczynaliscie?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 18:40

Ja na początku tylko klikałem.
Potem od razu naprem+.
Ale wydaje się to być dobrym rozwiązaniem co napisałeś.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 18:43

Nie do końca, gdyż po 5 miesiacach możemy przejść na premium+ a z 300 reff się nie utrzymamy. Gdyby zarobki wzrosły chociaż do 0.85 tak jak to ludzie mówili Że kiedyś było, wtedy w miesiąc wyciagalibysmy 76.5$ na miesiąc, co daje 17.5$ zysku na miesiąc, więc już można uzbierać na premium + i dalsze reff


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 03-03-2014 19:00

Ja jak wchodziłem w ojooo to z kwotą 120$, trochę dużo ale mogę sobie na to pozwolić i mam nadzieję, że ojooo jeszcze trochę będzie istnieć i zdąży mi się zwrócić. Jak już mamy 120$ to zwykłe premium i 300 refow to koszt 99$, resztę zostawiłem na następny miesiąc, potem kupiłem premium+ i na aktualną chwilę jestem wstanie uzbierać na przedłużenie refów i kupowanie nowych oraz przedłużenie konta premium+.
Warto posiadać chociaż z 3 aktywnych bezpośrednich poleconych, oni nic nie kosztują, a są wstanie zarobić min 5$ miesięcznie, na aktualną chwilę w ojooo jest już tyle kont, że ciężko mieć bezpośredniego poleconego, ale warto się pomęczyć, rodzina, znajomi zawsze się znajdzie jakaś osoba.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 19:53

A jak wygląda sprawa z ip? Gdy dostaje bana przykladowo na cs wtedy nikt z sieci nie może grać na tym samym serwerze. Ajak wyglądałaby sprawa gdyby znajomy, który ma ten sam internet założył konto na ojooo jako mój ref?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 20:01

(03-03-2014 19:53)tidid napisał(a):  A jak wygląda sprawa z ip? Gdy dostaje bana przykladowo na cs wtedy nikt z sieci nie może grać na tym samym serwerze. Ajak wyglądałaby sprawa gdyby znajomy, który ma ten sam internet założył konto na ojooo jako mój ref?

musisz miec ine IP. Najlepiej zmienne. ja tak robie i jest ok


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 03-03-2014 22:29

Wcale nie jest tak ciezko o bezposrednich poleconych - serwis ma co prawda juz prawie 3 miliony ludzi ale nadal sporo osob przybywa. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 22:37

Odnośnie Ojooo i legalności itp itp coś takiego udało się mi znaleźćBig GrinBig GrinBig Grin
[Obrazek: image.jpg]


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 03-03-2014 23:51

Panowie a jak wygląda sytuacja gdy z kotna premium i zalozmy 2k poleconych przechodzę na konto premium+. Co się wtedy dzieje z posiadanymi poleconymi, znikają i zaczynamy wszystko od nowa czy upgrade konta ich "nie rusza" ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 04-03-2014 06:31

(03-03-2014 23:51)boss_ag napisał(a):  Panowie a jak wygląda sytuacja gdy z kotna premium i zalozmy 2k poleconych przechodzę na konto premium+. Co się wtedy dzieje z posiadanymi poleconymi, znikają i zaczynamy wszystko od nowa czy upgrade konta ich "nie rusza" ?

Upgrade konta ich nie rusza, tylko że na koncie premium możemy mieć max 300 wynajętych poleconych, a na koncie premium+ max 3000.