Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 16:26

Dokladnie:-D


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 16:30

@Sbgorka

No właśnie, Ty masz prem+, a ja chciałbym zwykłe premium. Tak więc chyba będą niższe. Coraz więcej wątpliwości


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 16:32

Watpie. To sa boty. Wiec to jest odgornie zrobione. Dzienny zarobek z refow jest taki sam. Popatrz posty wyzej czy moje prem+ czy vip naliczania sie takie same.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 03-03-2014 17:16

mam pytanko , za 3 dni,6 godzin 44 minuty konczy mi sie paczka RR , czy moge to jakoś wczesniej wykupic czy musze czekac do konca ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 03-03-2014 17:17

Ja jeszcze ok. 2-3 tygodnie temu na zwykłym premium miałem ok. 0,75$ na 100refów. Tak jak przedmówcy już mówili, jak ma się kasę to najpierw konto premium i 300 poleconych, przez miesiąc czasu najlepiej zero wypłat i całą kasę trzymać na ulepszenie, po miesiącu powinniśmy mieć już kasę na konto premium+ i przedłużenie wszystkich refów, zbieramy kasę na kolejnych refów, ewentualne wypłaty zaczynamy robić najszybciej po 2 miesiącach. Jak ktoś myśli, że szybko się dorobi na ojooo 300$ na miesiąc na czysto to niestety ojooo nie jest dla niego.
Sposób ten jest prze zemnie wypróbowany, w ojooo jestem niecałe 2 miesiące, mam już konto premium+ i cały czas wykupuję kolejnych poleconych, pierwszą wypłatę mam nadzieję zrobić pod koniec marca.

Edit:
@Tigra98
Jak kończy się ważność poleconych to przedłużyć o kolejne 30 dni możesz już dziś, a jak dopiero za 3 dni możesz kupić kolejną paczkę to tak jak napisali, kolejną paczkę poleconych możesz kupić po upływie tego czasu.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 17:26

Otóż to, taka droga jest najlepsza. Najpierw Premium i 300 RR, później Premium + i 3000 RR, a dopiero po osiągnięciu tych celów można zacząć myśleć o wypłatach i przejściu na VIP. Pozwoli nam to płynnie wszystko reinwestować z zarobionych środków i nie musieć później niczego dopłacać. Więcej niż 100 $ inwestycji dojście do maksymalnych zarobków nie będzie wtedy wymagało Smile Hazardzistom, którzy od razu rzucają się na Premium + czy VIP życzę szczęścia, ale jeśli serwis padnie to nie chciałbym być w Waszej skórze Big Grin Obyście zdążyli jak najszybciej wypłacić wszystko, co zainwestowaliście, nie mówię, że nie jest to możliwe, ale ryzyko duże.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 17:28

Nie siejcie panikiBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Mamy przeciez zachecac a nie straszycBig Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 17:35

Ja wolę zachęcać do zachowania zimnej krwi i jak najbardziej bezpiecznych inwestycji raczej nastawionych długoterminowo. Dzięki temu można po czasie w zasadzie bez żadnego ryzyka mieć takie statystyki na koncie jak poniżej.

http://www.fotoszok.pl/upload/88bea376.jpg

Jak widać czekam na wypłatę 200$, a ponad 545$ jeszcze na koncie Smile Przypominam, że nie zainwestowałem od początku nawet 100$ Big Grin


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - asiorek - 03-03-2014 17:59

No to powiedzcie mi, przy dziennym klikaniu, i 10 refach (wynajetych) po jakim czasie zobacze jakas sumke , ( i przy takich 'statach' po jakim czasie bede mogl zainwestowac to w premium)?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 03-03-2014 18:33

Jak już pisałem wcześniej, niech nikt nie liczy na wielki zarobek bo, reklamy ojooo na których widać tekst "Zarabiaj nawet 1000$ tygodniowo" jest teoretycznie nie wykonalny.
Na koncie premium mamy 0,80$ dziennie z 100 refów, 300 refów to 2,4$ dziennie czyli 72$ miesięcznie, przedłużenie 300 refów o kolejne 30 dni to 63$. Wszystkie zarobki cały czas reinwestujemy.