Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 15:23

Na forum widzailem goscia z vip i full RR srednio 58$ dziennie mu robili. Wystarczy pomnozyc zyski z prem+ i wyjdzie Ci ile jest na vipSmile Ja szukam kogos kto przeszedl z prem+ na vip. Jakim kosztem to wychodzi


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 15:26

Można kupować co 3 dni paczki 500 RR. Osobiście przechodząc z Premium + na VIP nie inwestowałem jakichkolwiek innych środków zewnętrznych, tylko to co wcześniej wypracowałem na Premium +. Nie polecam śpieszyć się z szybkim przechodzeniem na VIP - dojdźcie najpierw do 3000 na Premium +. Dzięki temu wszystko odbędzie się płynnie, a ryzyko straty zainwestowanych pieniędzy praktycznie przestaje istnieć.

Nigdy w życiu nie wrzuciłbym w inwestycję 500$ - przecież serwis w każdej chwili może upaść - nie takie przypadki już były! Moim zdaniem na VIP powinno się przechodzić dopiero po kilku miesiącach posiadania konta Premium +, chyba że lubicie duże ryzyko Big Grin Mnie byłoby jednak trochę szkoda wkładać 500$. Od samego początku włożyłem w Wad.ojooo z własnych środków do inwestycji tylko 97,42 $ i nigdy już nie zainwestuję ani centa więcej Smile

Zaczynałem od Standard, później Premium, Premium +, a teraz VIP z maksymalną (5000) liczbą RR Smile Nigdy nie musiałem drżeć o to, że serwis się zescami Smile Zainwestowane pieniądze już dawno wróciły mi się ze sporą nawiązką. Podziwiam tych, którzy wkładają w inwestycję tak duże kwoty jak kilkaset dolarów Big Grin

P.S. 58$ na Vipie dziennie nie jest możliwe z samych RR, ale jeśli ktoś ma sporo bezpośrednich refów to już jest to realne. Oczywiście na czysto wyjdzie dużo mniej, bo trzeba przedłużać VIPA i dokupować refów, którym się kończy termin. Bez bezpośrednich refów wpada mi każdej nocy z samych 5000 RR 46-50 $.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - badii - 03-03-2014 15:29

(03-03-2014 15:26)mks22 napisał(a):  Można kupować co 3 dni paczki 500 RR. Osobiście przechodząc z Premium + na VIP nie inwestowałem jakichkolwiek innych środków zewnętrznych, tylko to co wcześniej wypracowałem na Premium +. Nie polecam śpieszyć się z szybkim przechodzeniem na VIP - dojdźcie najpierw do 3000 na Premium +. Dzięki temu wszystko odbędzie się płynnie, a ryzyko straty zainwestowanych pieniędzy praktycznie przestaje istnieć.

Nigdy w życiu nie wrzuciłbym w inwestycję 500$ - przecież serwis w każdej chwili może upaść - nie takie przypadki już były! Moim zdaniem na VIP powinno się przechodzić dopiero po kilku miesiącach posiadania konta Premium +, chyba że lubicie duże ryzyko Big Grin Mnie byłoby jednak trochę szkoda wkładać 500$. Od samego początku włożyłem w Wad.ojooo z własnych środków do inwestycji tylko 97,42 $ i nigdy już nie zainwestuję ani centa Smile

Zaczynałem od Standard, później Premium, Premium +, a teraz VIP z maksymalną (5000) liczbą RR Smile Nigdy nie musiałem drżeć o to, że serwis się zescami Smile Zainwestowane pieniądze już dawno wróciły mi się ze sporą nawiązką. Podziwiam tych, którzy wkładają w inwestycję tak duże kwoty jak kilkaset dolarów Big Grin

Jakie zarobki dzienne przy VIP'ie?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 15:34

Edytowałem poprzedni post i tam masz takie informacje Smile Pamiętaj tylko, że to nie są zarobki na czysto, te są dużo mniejsze!


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 15:40

mks22 widzę, że jesteś doświadczony z tą stroną. Jakie zarobki mogę wyciągnąć z konta premium i 300 reff?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 15:44

Nie wiem, sporo się zmieniło od czasu, kiedy ja byłem na Premium. Na pewno jednak będziesz na tym zarabiał, a nie tracił. Myślę, że z 5$ na dzień zarobisz około, ale nie jestem pewien, czy akurat tyle.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 15:55

Czyli 100 reff powinno mi zarobić średnio ponad 1$/dzień przy koncie premium?
Jest to jedyna rzecz przez którą boję się zainwestować, gdyż jeśli 100 reff dawałoby mniej niż 1$, wtedy stałbym w miejscu


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 15:57

Tak to u mnie wychodziło na Premium, nie wiem jak jest obecnie, ale pewnie podobnie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 16:12

Podobnie jest. U mnie na prem+ 100 refów robi około 1$ dziennie. Musisz tez wziasc pod uwage, ze sa wahania. raz bedziesz ponad 1 raz ponizej. ale powinno Ci to wychodzi w skali miesiaca na 1$ przy 100 RR

No i nadgonisz troche swoimi klikami. Dobrze jest tez miec paru zwyklych poleconych to Ci troszke kasy wpadnie. Ja mam jednego bardzo aktywnego i w miesiac udalo sie z niego zarobic 2 $Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 16:14

Czyli wychodzi na to, że mimo wahań średnio cały czas zarobki kształtują się na podobnym poziomie i moje wcześniejsze obliczenia są niemal perfekcyjne Big Grin