Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-03-2014 12:39

ja tak zaczynałem nie mając dużej kasy na inwestycje, a teraz jestem już na koncie VIP. W Twojej sytuacji jak najbardziej radziłbym Ci zaczynać od rocznego Premium, później stopniowo będziesz dokupywać refów i po czasie przejdziesz na Premium +. Zapewniam, że dobre nam tym wyjdziesz Smile


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - asiorek - 03-03-2014 13:46

No ok, ale jaka jest roznica w rr na standardzie a na premce ?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 03-03-2014 14:07

(03-03-2014 13:46)asiorek napisał(a):  No ok, ale jaka jest roznica w rr na standardzie a na premce ?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach

Różnica jest taka, że na premium więcej dostajesz za kliknięcie refa, niestety 5 sekundowe reklamy są tak samo płatne, czyli 0,0005$, dopiero za 30 i 60 sekundowe reklamy dostajesz więcej. Wszystko jest dokładnie podane na stronie ojooo w zakładce Upgrade konta.
Upgrade konta nie ma żadnego wpływu na klikalność refów, jedynie więcej dostaniesz za ich kliknięcie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 14:11

(03-03-2014 12:39)mks22 napisał(a):  ja tak zaczynałem nie mając dużej kasy na inwestycje, a teraz jestem już na koncie VIP. W Twojej sytuacji jak najbardziej radziłbym Ci zaczynać od rocznego Premium, później stopniowo będziesz dokupywać refów i po czasie przejdziesz na Premium +. Zapewniam, że dobre nam tym wyjdziesz Smile

Możesz mi napisać jak w Twoi przypadku wygladalo przejscie z Prem+ na Vip? Chodzi mi głownie o RR czy dużo kasy trzeba wpompować na nowo czy da sie to zrobic z zarobionych srodkow??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - badii - 03-03-2014 14:53

przy inwestycji $500 bardziej oplaca sie od razu kupic konto VIP czy Premium+?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 14:59

badii premium+ z tego co się orientuję. Za pozostałe 400$ nie wykupisz ponad 3k reff więc nie ma co marnować VIP'a, a stawki i tak są takie same


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-03-2014 15:03

Wrzucam dla zainteresowanych link do filmu z slajdami z konta Premium+.
15 slajdów z zarobkami dzień po dniu, na koncie Premium+ i RR.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=hcFfSiWzHdo


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - badii - 03-03-2014 15:03

(03-03-2014 14:59)tidid napisał(a):  badii premium+ z tego co się orientuję. Za pozostałe 400$ nie wykupisz ponad 3k reff więc nie ma co marnować VIP'a, a stawki i tak są takie same

tak wlasnie patrze po statach to roznia sie tylko 0.005$ a to prawie tyle co nic Wink
swoja droga, przy takiej inwestycji ile mozna w stanie wyciagnac miesiecznie? nie wymieniajac rr oczywiscie Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 03-03-2014 15:06

Szukam mentora, który poprowadzi mnie w tym biznesie Wink Zarejestruję sie z reflinka. Wkład to ~150$

(03-03-2014 15:03)badii napisał(a):  
(03-03-2014 14:59)tidid napisał(a):  badii premium+ z tego co się orientuję. Za pozostałe 400$ nie wykupisz ponad 3k reff więc nie ma co marnować VIP'a, a stawki i tak są takie same

tak wlasnie patrze po statach to roznia sie tylko 0.005$ a to prawie tyle co nic Wink
swoja droga, przy takiej inwestycji ile mozna w stanie wyciagnac miesiecznie? nie wymieniajac rr oczywiscie Smile

Za 500$ kupisz premium + (39$) oraz ~1800 reff (450$). Przyjmując, że 100 reff dawałoby 1$ tak więc daje nam to 18$ na dzień * 30dni =540$ = 40$ zysku

Są to jednak przypuszczenia, więc zarobki mogą być wyższe i niższe


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - badii - 03-03-2014 15:09

Swoją drogą, przy koncie VIP maxymalna ilość poleconych jest 5000.
Ile maxymalnie mozna co 3 dni kupowac poleconych? Jaka paczke?
Przy tych 5k rr miesiecznie w jaki zarobek mozna celowac?