Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 01-03-2014 12:52

Pod koniec marca jak pisalem (tj. przy nastepnej wyplacie), gdybym wyplacal co tydzien to juz bym chyba w ogole nie chodził spać. Big Grin

pozdrawiam Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-03-2014 16:38

Ktoś próbował szczęścia z innymi buxami żeby zrobić je tak jak na Ojoo? Ale coś pewnego poproszęSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 01-03-2014 17:02

pytanko i co działaja instanty w ojoo?? czy nadal czekanie po kilkanascie dni??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 01-03-2014 17:09

Zleciłem dziś rano wypłatę z ojooo na kwotę 68$ i właśnie otrzymałem Smile Elegancko Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-03-2014 19:09

U mnine to samo, rano wyslalem kase juz jestBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Szybciej niz ostatnio.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 01-03-2014 21:55

(01-03-2014 16:38)sbgorka napisał(a):  Ktoś próbował szczęścia z innymi buxami żeby zrobić je tak jak na Ojoo? Ale coś pewnego poproszęSmile

Ja mam w wszystkich buxach jakie używam, po minimum 2 konta. Pewnych buxów nie mam, jeszcze 3 dni temu wielkie nadzieje wiązałem z DaClix, wiedziałem że się szybko zescami, ale miałem nadzieję że tak z 2 max 3 miesiące będzie istniał, a tu się okazało że przestali płacić po 3 tygodniach. Półki co dobrze mi idzie na eightclixie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-03-2014 22:13

(01-03-2014 21:55)adampl napisał(a):  
(01-03-2014 16:38)sbgorka napisał(a):  Ktoś próbował szczęścia z innymi buxami żeby zrobić je tak jak na Ojoo? Ale coś pewnego poproszęSmile

Ja mam w wszystkich buxach jakie używam, po minimum 2 konta. Pewnych buxów nie mam, jeszcze 3 dni temu wielkie nadzieje wiązałem z DaClix, wiedziałem że się szybko zescami, ale miałem nadzieję że tak z 2 max 3 miesiące będzie istniał, a tu się okazało że przestali płacić po 3 tygodniach. Półki co dobrze mi idzie na eightclixie.

A na probuxie probowales kupowac poleconych??
Masz tam jakie swfekty??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 01-03-2014 22:15

Super wiadomość, że wypłaty Wam idą tego samego dnia, kiedy zlecacie Smile Niech mi tylko wypłacą zaległą kasę i później jedziemy z tym Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-03-2014 22:20

Dodaje dowód dzisiejszej wypłaty testowej z Ojooo
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 01-03-2014 22:20

Zainwestowałem 20$ na probuxie i h**owo idzie. ok 100 klików ze 100 rr.
A ponoć wprowadzili te swoje ekstra nowe zasady.
Zastanawiam się nad resbuxem i premium na pół roku.
Troszkę podejrzanie to wygląda. 35$ konto, 15$ do poleconego czyli konto za 20$. W sumie tanie reklamy ale ci rr mają avg równy około 2 c dziennie. Cholernie dużo a można takie info znaleźć na różnych niezależnych forach. Nie wiem polecacie tego buxa ?