Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 27-02-2014 10:20

(27-02-2014 09:33)Darven napisał(a):  Dlaczego ja mam stałe IP facepalm Nie da się tego jakoś "ominąć", przez jakieś proxy, czy jak to się zwie (nie wiem, nie znam się na tym bo nigdy tego nie uzywałem)

Nie sprawdzałem na zmianie proxy, osobiście używam do jednego konta interentu domowego, do drugiego włączam udostępnianie internetu z komórki, a do trzeciego konta internetu mobilnego z T-Mobile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 27-02-2014 11:28

i przypominam, wszystko na trybie incogito


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 27-02-2014 11:29

pytanko czy idzie wyjsc na prosta z samegokonta premium czy musiał bym kupić konto premium + bo niewiem czy te systemy co sa opisane tylko tycza sie konta premium +??? prosze o ekspertyze


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 27-02-2014 11:37

(27-02-2014 10:20)adampl napisał(a):  
(27-02-2014 09:33)Darven napisał(a):  Dlaczego ja mam stałe IP facepalm Nie da się tego jakoś "ominąć", przez jakieś proxy, czy jak to się zwie (nie wiem, nie znam się na tym bo nigdy tego nie uzywałem)

Nie sprawdzałem na zmianie proxy, osobiście używam do jednego konta interentu domowego, do drugiego włączam udostępnianie internetu z komórki, a do trzeciego konta internetu mobilnego z T-Mobile

Dokładnie, tak jest najprosciej. Chyba wszyscy robią to na Premium+. Ja od razu robiłem 3 konta na tym pakiecie. Na Premium nie mam pojęcia jak to działa.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 27-02-2014 11:59

@Ingro85,
na premium mysle, ze spokojnie idzie wyjsc na prosta. Wink Zarabianie na wynajmowaniu poleconych jestna premium+ po prostu bardziej oplacalne, mozna zarobic duzo wiecej, ale na zwyklym premium tez idzie cos uciulac. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 27-02-2014 12:10

a jak kupie premium to potem mozliwe jest dokupienia premium +?? czy cena spadnie z 39$ za miecha bo juz premium bede miał?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 27-02-2014 12:34

Jak dokupujesz premium+ do zwyklego premium to placisz tak jakbys zwyklego premium nie mial - z ta rozinca, ze jezeli zapomnisz przedluzyc premium+ to nie spadniesz an standard a na zwykle premium.

Ostatnio bylo pytanie czy jak sie kupuje premium+ to czy to jest 30 dni od danej daty czy przedluzenie o 30 dni czyli mozna np. przedluzyc o 60 dni.
Dzisaij przedluzalem p+ i od 1 marca przedluzylo mi do 31 marca, a dzis jest 27 lutego, czyli jest przedluzenie O 30 DNI - niezaleznie od daty zakupu.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 27-02-2014 12:36

Możesz przejść z każdego poziomu wyżej. Cena nie spadnie, będzie dokładnie taka sama jak wskazuje tabela opłat, Tylko zarabiasz więcej z reklam, poleconych i możesz dokupić RR. pakiet 300 RR powinien dawać 3$ dziennie. Zobacz jaka różnica. 3$ prem, 30$ prem+Smile Lepiej dozbierać i iść na prem+. Po prostu zaczniesz robić kaseSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 27-02-2014 17:08

Vip aktywowany !!!HuhHuhHuh
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości <zaciera ręce śmiejąc się jak Szatan>


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 27-02-2014 20:15

Tez sie nad VIPem zastanawiam, ale na poczatku wolalbym jednak otrzymac wyplate, bo dzis juz 20 dzien czekam. Wink

pozdrawiam