Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 26-02-2014 17:04

No czyli chyba tak jak mowilem, ze nowe wyplaty leca niemalze z automatu ale stare sa nadrabiane powoli. Wink Wszystko rozumiem, ale hajs sie musi zgadzac, wiec niech sie pospiesza. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 26-02-2014 17:39

Ja już czekam na swoją wypłatę 200 $ od 12 dni na Vipie...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 26-02-2014 17:49

700zł,zaczyna się zwracać Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-02-2014 18:18

mi doszło w jeden dzien na prem+. testowa wypłata 2$.Czytałem na forum ojooo, ze kwoty powyzej 55 ida standard 14 dni.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 26-02-2014 18:25

(26-02-2014 11:30)sbgorka napisał(a):  Ja 3 dni temu miałem spadek z RR. Teraz ładnie poszli na wszytskich 3 kontach. Myśle, że to kwestia zwykłych wahań.

jak to z 3 kont a bana niema za posiadanie 3 kont???


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 26-02-2014 18:42

dziś cos mało reklam,


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 26-02-2014 19:13

(26-02-2014 18:25)ingro85 napisał(a):  jak to z 3 kont a bana niema za posiadanie 3 kont???

1 IP to 1 konto, masz kilka IP to kilka kont. Tylko trzeba pamiętać z jakiego IP na jakie konto masz się logować.
Chyba że masz zmienne IP to wtedy teoretycznie problemu nie powinno być


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 26-02-2014 21:10

Ale cwaniaki Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-02-2014 22:08

No da się na trzech kontach jechaćSmile Nie do końca samo IP decyduje, jeszcze procesor płatniczy musi być inny. O ile dodasz do każdego konta środki z jednego tak wypłacasz na różne. Cwaniak nie cwaniak ale na 3 kontach masz około 2 500 zł na czysto. Fajna pensjaSmileSmile Jak ułożysz jedno pod drugim to masz zwrot z zakupu premium+

Jak ktoś ma ochotę to zostawiam linki do filmów. Prezentacja slajdów z kilku dni na 2 kontach. 3 mam gotowe i chyba pójde na VIP z nim. Goście z forum wklejali dzienne dochody z 5000 poleconych na poziomie średnio 58$. Miesięcznie powinno to dać 400$ pasywnego dochodu bez autopaya. Ale to dopiero testuje czy warto. Myśle,że jak ktoś ma kase żeby zainwestować to Ojooo bije na głowe wszystko. Znając życie to się to zmieni więc warto już wystartować.Sorry za jakoś filmów ale robiłem w pośpiechu...

http://www.youtube.com/watch?v=m-goaLpu0wY
http://www.youtube.com/watch?v=SigkN_nJMp8

Co do logowania się to przy mobilnym necie nie wyłapuje. Można się zalogować na każde konto z tego samego IP ale nie wolno klikać w reklamy. Wtedy sys. już wyłapie stałe IP:/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Darven - 27-02-2014 09:33

Dlaczego ja mam stałe IP facepalm Nie da się tego jakoś "ominąć", przez jakieś proxy, czy jak to się zwie (nie wiem, nie znam się na tym bo nigdy tego nie uzywałem)