Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 19-02-2014 10:02

Wczoraj kliknięcia z poleconych zaliczyli koło 9.00 dziś już mamy po 10 i jeszcze nie zaliczyli. Nie wiem jak u Was ale u mnie ojooo robi się coraz gorsze, strona muli, reklam mniej, kliknięć poleconych mniej. 2 dni temu miałem tak, że kupiłem paczkę 100 poleconych a następnego dnia miałem w sumie mniej kliknięć niż dzień wcześniej z mniejszą liczbą poleconych.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 19-02-2014 10:10

(19-02-2014 10:02)adampl napisał(a):  Wczoraj kliknięcia z poleconych zaliczyli koło 9.00 dziś już mamy po 10 i jeszcze nie zaliczyli. Nie wiem jak u Was ale u mnie ojooo robi się coraz gorsze, strona muli, reklam mniej, kliknięć poleconych mniej. 2 dni temu miałem tak, że kupiłem paczkę 100 poleconych a następnego dnia miałem w sumie mniej kliknięć niż dzień wcześniej z mniejszą liczbą poleconych.

Coś w tym jest ... Wiedz, że coś się dzieje Smile Czyżby kolejny raz Ojooo trafi do SCAM'u beka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 19-02-2014 10:29

Nie zalicza kliknięć dzisiaj.
Czemu każdy bux w jaki zainwestowałem musi się zawsze pierd***ćSex


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 19-02-2014 10:40

@b2neobux
Ja ojooo zacząłem używać nie dawno i jeszcze żadnej wypłaty nie zleciłem, także niestety na razie jestem w plecy.
Przed chwilą zleciłem drugą wypłatę na 101.019$ w innym buxie który używam od 4 lutego, jeżeli dzisiejsza wypłata dojdzie to od dziś zwróci mi się wszystko co w niego zainwestowałem i będę teraz tylko na plusie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 19-02-2014 11:06

spokojnie, nie panikujmy moze maja jakieś awarie, w koncu codziennie przybywa im userów.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 19-02-2014 12:57

Panikować na pewno nie ma sensu, ale mimo wszystko widać, ze coś się psuje i na pewno to naprawią. W końcu w ciągu ostatnich 2 tygodni dużo się pozmieniało w ojooo to miejmy nadzieję, że jeszcze trochę będą na rynku.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 19-02-2014 13:01

Szkoda, że na Ojooo nie nabija kasy z poleconych w czasie realnym, a nie raz na dzień Smile Co do dzisiejszej akcji, wciąż nie zliczyło klików i strasznie mnie to irytuje pokerface


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 19-02-2014 15:33

U mnie już naliczyło Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 19-02-2014 15:35

(19-02-2014 15:33)mks22 napisał(a):  U mnie już naliczyło Smile

U mnie też wpadło 6,3 $ Huh


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 19-02-2014 17:23

mi tez zliczylo, i cos sie pojawia więcej reklam.