Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 16-02-2014 18:03

no stronka coś muli, i jak sie obejrzy reklame to nie pokazuje sie ten zielony opis na dole


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 16-02-2014 19:13

U mnie nie ma tragedii, może chodzi minimalnie wolniej tylko niż zazwyczaj Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 16-02-2014 19:50

no teraz jakos szybciej ale jak otworze reklame i obejrze do nie pojawia sie ten zielony opis pod reklmą i musze jeszcze raz wejsc w reklame i po jakims czasie sie pojawia . na Forum cos piszą ze obciązone serwery i ze juz Admini sie tym zajmuja.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 17-02-2014 08:00

Dzisiaj już wszystko śmiga super Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 17-02-2014 11:38

ładnie śmiga i duzo reklam, nic tylko klikać


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 17-02-2014 11:46

U mnie różnie, raz idzie elegancko a raz znowu strasznie muli pokerface Ojooo będzie musiało zainwestować w lepsze maszynki, bo ludzi im przybywa Tongue

EDIT:

Fajną opcję dodali teraz, że widać za ile godzin można dokupić nowych poleconych Smile Chyba, że już była a jej nie zauważyłem Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - szufliko - 17-02-2014 16:01

(17-02-2014 11:46)WANTED napisał(a):  U mnie różnie, raz idzie elegancko a raz znowu strasznie muli pokerface Ojooo będzie musiało zainwestować w lepsze maszynki, bo ludzi im przybywa Tongue

EDIT:

Fajną opcję dodali teraz, że widać za ile godzin można dokupić nowych poleconych Smile Chyba, że już była a jej nie zauważyłem Tongue

tez ja teraz zauwazylem
"za 55 godzin mozesz kupic...."


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 17-02-2014 16:42

(17-02-2014 16:01)szufliko napisał(a):  
(17-02-2014 11:46)WANTED napisał(a):  U mnie różnie, raz idzie elegancko a raz znowu strasznie muli pokerface Ojooo będzie musiało zainwestować w lepsze maszynki, bo ludzi im przybywa Tongue

EDIT:

Fajną opcję dodali teraz, że widać za ile godzin można dokupić nowych poleconych Smile Chyba, że już była a jej nie zauważyłem Tongue

tez ja teraz zauwazylem
"za 55 godzin mozesz kupic...."

Dokładnie tak Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 17-02-2014 18:11

koledzy czy jak wykupie premium na rok i dokupie 50 rr to dam rade uzbierac w 30 dni na przeduzenie?? czy musze dopłacic? a i czy nadal płaci bo czytałem posty że sie czeka i czeka ale czy sie doczekać można??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 17-02-2014 20:13

lepiej uzibieraj i wykup max 300 poleconych , zbieraj bezpośrednich poleconych i czesto klikaj swoje reklamy ,