Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 15-02-2014 13:01

Mam pytanie. Czy ktoś z Was kupował już refów na aukcjach albo chociaż sprawdzał cenę? Da się na tym coś zaoszczędzić?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 15-02-2014 13:02

@Mchio,
zalezy co rozumiesz przez pytanie czy jest sens - jesli chcesz po prostu zarabiac przez klikanie to oczywiscie, ze tak, natomiast jesli chcesz przez samo klikanie zarabiac 100$ miesiecznie to zapomnij. Najlepsza opcja jesli nie chce sie inwestowac zbyt duzych pieniedzy i raczej nie liczy sie na 3-cyfrowa liczbe refow to kupic konto premium - zwroci sie w pare miesiecy a pozniej czysty profit. No a jesli komus szkoda 39$ na inwestycje, to niech nie liczy ze bedzie miesiecznie zarabial setki, proste.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - pawelos377 - 15-02-2014 13:06

jeśli przy poleconym dam autopay to będzie on kosztował tak jak w tabelce jest podane czy standardowo czyli 0.2$ ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 15-02-2014 14:13

Tak jak w tabelce, pobierze opłatę tylko i przedłuży refa o jeden dzień, tylko wtedy, jeśli danego dnia będzie chociaż jeden klik.


02/15/2014 o 4:17 pm
Twój polecony prothe zakupił konto Premium / Premium+ / VIP
Dostaniesz bonus w wysokości $45 za 14 dni.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mchio - 15-02-2014 21:32

Myślę nad inwestycją pieniędzy od jakiej kwoty zaczynaliście i co według was bardziej opłaca się kupić konto premium czy premium+


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 16-02-2014 08:36

Bardziej się opłaca Premium + (więcej można zarobić), ale zakup Premium jest raczej znacznie bezpieczniejszą opcją na wypadek utraty wypłacalności serwisu. Dla lubiących ryzyko i dochodowe inwestycje na pewno lepsze jest Premium +.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - pawelos377 - 16-02-2014 09:33

(15-02-2014 14:13)mks22 napisał(a):  Tak jak w tabelce, pobierze opłatę tylko i przedłuży refa o jeden dzień, tylko wtedy, jeśli danego dnia będzie chociaż jeden klik.


02/15/2014 o 4:17 pm
Twój polecony prothe zakupił konto Premium / Premium+ / VIP
Dostaniesz bonus w wysokości $45 za 14 dni.
opłaca się dawać autopay ?
czy lepiej wykupić od nowa poleconych ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - chs - 16-02-2014 12:45

Mam kilka pytań, chcę zainwestować, ile najlepiej włożyć na start biorą pod uwagę, że nie mam bezpośrednio poleconych osób i swój zarobek chciałbym opierać tylko na wypożyczonych, ma to w ogóle sens ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 16-02-2014 13:20

Też macie dziś problemy z Ojooo ? Stronka coś słabo chodzi pokerface


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 16-02-2014 17:34

Tak mi też słabo chodzi Sad
100 000 użytkowników w 1 tydzień. (Sprawdziłem to)
Ktoś tu chyba kłamie ostro. 44