Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 14-02-2014 18:12

A na VIPie możesz jednocześnie kupić 55 RR :0 Zleciłem właśnie wypłatę na 200 $, zobaczymy jak długo im zajmie realizacja tego zamówienia Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 14-02-2014 18:31

Workis

mam 49 bezpośrednich ale nie wszyscy klikają , ale jest coraz lepiej,


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 14-02-2014 19:00

Na to trzeba ich pogonić batem Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 15-02-2014 00:48

Mam pytanko. Zauważyłem, że statystyki klikania przez poleconych aktualizują się natychmiast jeśli chodzi o klikanie bezpośrednich poleconych. Dzisiaj wynająłem, pierwszy raz, poleconych i przez prawie 12 godzin nie ma ani jednego kliku. Czy ta statystyka aktualizuje się o konkretnej godzinie, czy na bieżąco czy może po 24h od momentu zakupu? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam ; )


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Kielnia1992 - 15-02-2014 01:51

A widzicie ojooo ciągle się rozwija. Na innym forum pewna osoba dopisała, że produkty, które teraz są na sprzedaż są alternatywą do wypłat. Ja tak szczerze to w to nie wierzę. Wydaje mi się, że pozyskują na tyle dużą liczbę użytkowników, że te produkty na sprzedaż to jest pewien system zarobku, który jest dla ojooo dodatkowym dochodem, podobny mamy polski, który oczywiście został zgapiony od zagranicznego, najważniejsze, że skuteczny. Mam zamiar niedługo zainwestować 500 zł w ojooo i nie wydaje mi się, żeby to miałaby być pusta inwestycja. Jak twierdzicie?

Czasami w przypadku niepewności do buxa, warto jest szybko zainwestować i szybko wypłacić. Chodzi o to, że lepiej jest kupić najpierw maksymalny pakiet RR, a następnie konto PREMIUM+ i kolejny pakiet RR. Takie jest moja strategia. Proszę o podanie waszych i wydanie opinii o mojej strategi.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 15-02-2014 06:03

(15-02-2014 00:48)shooreck napisał(a):  Dzisiaj wynająłem, pierwszy raz, poleconych i przez prawie 12 godzin nie ma ani jednego kliku. Czy ta statystyka aktualizuje się o konkretnej godzinie, czy na bieżąco czy może po 24h od momentu zakupu? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam ; )

Z strony ojooo:
"Aktualizacja statystyk będzie odbywała się jeden raz dziennie."

Dokładnie to aktualizuje się około godziny 8.00


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 15-02-2014 09:11

Dobrze jest sobie jak najszybciej wypłacić to, co się zainwestowało - dzięki temu nigdy nie będziemy stratni Smile Jeśli przyślą mi niebawem moje 200 $, to będę właśnie w takiej komfortowej sytuacji. Nie dość, że nie będę na minusie, to na dodatek będę mógł liczyć na cykliczny zarobek Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 15-02-2014 11:14

Dziękuje adampl. Dostałeś reputa ; )


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mchio - 15-02-2014 12:29

Siemka , mam takie pytanie czy bez jakiejkolwiek inwestycji jest sens klikania. Obecnie zbieram na 10 reffów.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 15-02-2014 12:37

Nie. Zainwestuj z 39$ na premium na rok, dostaniesz ode mnie refback, i 300 poleconych, około 200zł wyjdzie