Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - UmCyK - 10-02-2014 14:15

Z jakimi pieniędzmi minimum mozna wchodzić ?? Oraz jak myslicie ile bux będzie jeszcze stał ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 10-02-2014 14:44

ja mysle ze abys zaczał coś zarabiać to musisz wejsć w konto Premium na rok za 39$ i do tego 200 poleconych za 40 $ a następnie 100 za 20$ , jak sie chcesz zapisac kliknij w moj baner. Powodzenia zyczymy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 10-02-2014 15:31

Ja zaczynałem z kontem premium na rok +100 wypożyczonych poleconych i nawet ładnie udało mi się rozkręcić.
Myśę że serwis jest dość stabilny i mądrze zarządzany, więc szybkiego końca mu nie wróżę.

PS- ja również zapraszam do mojego reflinka Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 10-02-2014 17:57

Zapraszam do mnie po 1 z rejestracji na wad.ojooo.com + Refback.
http://zarabiam.com/Temat-1zl-Refback-na-ojooo-com-85386

Miła atmosfera, grupa na facebooku.
Pomogę ze wszystkim na starcie Smile

Pozdrawiam Banasik Bartłomiej
Na fb:
https://www.facebook.com/bartlomiejfisz2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 11-02-2014 17:47

Siema,

Wiecie jak sie zmienia haslo do logowania? bo swoje zapomniailem, wpisane mam ze mi zapamiętuje ale jak kiedy trzeba bedzie wpisać ręcznie to nie bede wiedzial, jak to zrobic zeby nowe haslo wprowadzic


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Darven - 12-02-2014 08:18

No nie ma już żadnych podobnych buxów gdzie za kliknięcia idzie do 0,06$ wyrwać??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 12-02-2014 13:11

Czekam już mając konto VIP na wypłatę od 1 lutego... Widać, że serwis zaczyna mieć problemy z wypłacalnością ;/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 12-02-2014 14:18

@Darven,
wlacz mozliwosc otrzymywania PW to Ci podesle liste, bo aktualnei nie ma jak sie z Toba skontaktować. Wink

@mks22,
a w jaki dzien tygodnia zlecales?

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 12-02-2014 14:27

1 lutego, czyli sobota. Póki co wychodzi 8 dni roboczych.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Darven - 12-02-2014 19:49

(12-02-2014 14:18)Workis napisał(a):  @Darven,
wlacz mozliwosc otrzymywania PW to Ci podesle liste, bo aktualnei nie ma jak sie z Toba skontaktować. Wink

O kurczę, nie wiedziałem że na start trzeba takie rzeczy robić Big Grin Gdzie dokładnie jest ta opcja odblokowania PW? Przeglądam profil i nie mogę znaleźć tej opcji, gubię się trochę Sad smutny