Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Darven - 09-02-2014 16:14

Witam.

Dopiero co zacząłem przygodę z ojooo i mam pytanie: W zakładce "płatne wejścia" wyklikałem 0.058$ i nie wiem co robić dalej. W pozostałych dwóch zakładkach idzie najwięcej wbić punktów ale muszę podawać numery telefonów itd. co raczej mija się dla mnie z celem. Jak jeszcze zarabiacie na tej stronie? Czy nie da się wycisnąć więcej niż 5 centów??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 09-02-2014 17:38

Jasne, że się da. Poszukaj dobrze na forum, a na 100% znajdziesz odpowiedni dla siebie wątek ; )


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 09-02-2014 18:22

Większość zarabia dzięki inwestycji w rozszerzone członkostwo, zdobywanie bezpośrednich poleconych i wypożyczanie refów dostępnych w serwisie. Na poprzednich stronach przeczytasz o szczegółach.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 09-02-2014 19:04

mks22 - powiedz mi czemu napisałeś, że jutro powinno się udać dodać pieniążki do ojooo. Z czym to jest związane?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Darven - 09-02-2014 20:48

Pytanko: Jakie znacie jeszcze buxy podobne do tego? Chodzi o buxy w których można najwięcej wyklikać z samych reklam. Szukam czegoś gdzie za same klikanie w reklamy można zdobyć 0,06$. Najlepiej jakby była sprawdzona a wypłata była od 1 lub 2$. Większość buxów to jakieś dupowate 0,002/3$, gardło zaciska jak się takie coś widzi ;/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 10-02-2014 12:02

Tego się nie spodziewałem, w ojooo będzie można kupować za zdobytą kasę na aukcjach różne produkty typu sprzęt elektroniczny czy wycieczki Smile Można również w okazyjnej cenie zdobyć konto Premium, VIP, albo dostać taniej refów Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 10-02-2014 12:36

@Darven,
napisz na PW to cos sie znajdzie.

@mks22,
jakie aukcje, gdzie aukcje? Smile

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 10-02-2014 13:10

@Workis,
Zakładka "By".


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - w5group - 10-02-2014 13:41

(10-02-2014 12:02)mks22 napisał(a):  Tego się nie spodziewałem, w ojooo będzie można kupować za zdobytą kasę na aukcjach różne produkty typu sprzęt elektroniczny czy wycieczki Smile Można również w okazyjnej cenie zdobyć konto Premium, VIP, albo dostać taniej refów Big Grin

Spoko Smile widze ze bedzie coś na zasadzie polskiego za10goroszy itp.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - shooreck - 10-02-2014 14:14

(09-02-2014 14:34)mks22 napisał(a):  Spróbuj jutro, powinno się udać Smile

Dlaczego mówiłeś, że jutro (tj. dzisiaj) powinno się udać? Znowu ten sam błąd. Czym to jest spowodowane?