Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 04-11-2014 15:57

Oczywiscie, ze tak.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - szarydg - 05-11-2014 17:11

to ja już się pogubiłem jakiś czas temu czytałem na tym forum że to scam teraz że nie


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Arcodes - 07-11-2014 20:07

Od maja dla mnie nie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tutifruti - 09-11-2014 11:53

Ja jakis czas temu dostalem 2 wyplaty z rzedu, teraz od 3 tygodni wyplata wisi...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 09-11-2014 23:15

U mnie wyglada to podobnie. Teraz 20$ wisi 5 tygodni


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - nesjorx - 02-12-2014 09:12

Każdy kto zarejestruje się z mojego ref na ojooo, otrzyma 50% tego co dzięki rejestracji z mojego linka, ja zarobię. Wypłaty na PayPal, prszę tylko podać swój nick, pod którym nastąpiła rejestracja. W ten sposób, samodzielnie można wyklikać około 12 centów (ze standardu) X 30 dni=ok. 3,6$. Ja z tego dostanę około 40 centów i z tego 20 centów oddaję, czyli uogólniając 4$ na miesiąc, przy zwykłym członkostwie. Zapraszam http://wad.ojooo.com/register.php?ref=nesjorx


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - timo7 - 02-12-2014 22:06

Witam serdecznie
Większoś ludzi twierdzi, że to scam ale tak nie jest. Fakt faktem na pieniążki trzeba trochę poczekać ale wypłacają na 100%. WIĘC WARTO SIĘ ZAPISYWAĆ OTO DOWÓD MOJEJ OSTATNIEJ WYPŁATY. JAK TYLKO DOSTANĘ NASTĘPNĄ A JUŻ ZLECIŁEM TO ZARAZ TU POKAŻĘ. WIEM, ŻE TO NIE DZIAŁ Z WYPŁATAMI ALE CHCĘ POKAZAĆ, ŻE PROGRAM WYPŁACA.

[Obrazek: s3d5kg.png]

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI

[Obrazek: bs_c.php?lng=pl&u=130841]


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - broofie - 02-12-2014 22:09

Wyplata z 21 sierpnia. Chyba faktycznie wyplaca!!1!1!


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 02-12-2014 22:19

(02-12-2014 22:06)timo7 napisał(a):  Witam serdecznie
Większoś ludzi twierdzi, że to scam ale tak nie jest. Fakt faktem na pieniążki trzeba trochę poczekać ale wypłacają na 100%. WIĘC WARTO SIĘ ZAPISYWAĆ OTO DOWÓD MOJEJ OSTATNIEJ WYPŁATY. JAK TYLKO DOSTANĘ NASTĘPNĄ A JUŻ ZLECIŁEM TO ZARAZ TU POKAŻĘ. WIEM, ŻE TO NIE DZIAŁ Z WYPŁATAMI ALE CHCĘ POKAZAĆ, ŻE PROGRAM WYPŁACA.

[Obrazek: s3d5kg.png]

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI

[Obrazek: bs_c.php?lng=pl&u=130841]

jest to SCAM płacący grosze i selektywnie
jak admin wypije za dużo % i kogo trafi myszką ten takie drobne wypłaty dostaje


płacący serwis wypłaca wszystkim, a nikt powyżej 80$ wypłat nie dostaje od kilku miesięcy i nigdy ich nie dostanie
strona płacąca selektywnie jak ojoo to SCAM, po tych selektywnych małych wypłatach jak uzbierają trochę wpłat zakończy się i selektywne wypłaty


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 11-12-2014 00:32

Ludzie, ja czekam na wyplate z 21 marca, wiec nie mowcie, ze nagle ich sumienie ruszylo i to juz nie scam i swietny bux.
Wyplacaja tym co albo malo zlecili, albo tym ktorzy juz malo co zleca, ale tylko tym ktorzy sie loguja, zeby wlasnie dali wpis na forum Wink
Jasne, mozna poklikac - przerobic $ na reklame czy cos, ale to jest scam i tyle. To, ze zrealizuja co milionową wyplate to nic nie zmienia

pozdrówki! )