Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 03-02-2014 10:02

ja odswiezam strone co 2-3minuty Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - bbr - 03-02-2014 11:50

Przedstawiam świeży dowód wypłaty.

[Obrazek: hwje.jpg]


Jak ktoś chce się zapisać z mojego linka to jest w stopce. Reflinka nie mogę podać w tekście.


Średnio można wyklikać 0,04-0,05$ dziennie.
Wypłata trwała ok 6-8 dni na paypal.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 03-02-2014 12:11

HuhHuh
za bannerki 50$ wbiło już 144 poleconych a jeszcze ~12 dni bannerki bedą eta aktywneLol


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-02-2014 12:23

Wow, to się nazywa wynik!! W jakich programach umieściłeś bannerki?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 04-02-2014 00:26

@b2neobux,
powiem, ze wynik powalajacy, jak na reklame wartą 50$ swietny wynik. Tez ciekaw jestem stron, ktore maja taka konwersje. Aktywni ci poleceni?

Nowa wyplatka :
[Obrazek: 2aez4eo.jpg]

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - w5group - 04-02-2014 13:53

(03-02-2014 12:11)b2neobux napisał(a):  HuhHuh
za bannerki 50$ wbiło już 144 poleconych a jeszcze ~12 dni bannerki bedą eta aktywneLol
Wynik powalający, gratuluje
Na jakich stronach reklamowałeś ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 04-02-2014 14:23

Jest jakaś możliwość zobaczenia ile $ dostałem za kliki RR z danego dnia? Oczywiście nie mówię tu o odjęciu poprzedniego stanu konta od stanu po podliczeniu klików.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 04-02-2014 15:20

Chyba nie ma takie mozliwosci, jak wiesz jest Statystyka twoich klików i poleconych DR i RR,

ja dzis wykupilem 200 RR , i potem jeszcze 100 i zobaczymy jak to bedzie szlo.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 04-02-2014 17:01

80% refów klika, zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej.
192 poleconych na dzień dzisiejszy.
W sumie to na dex-buxie bannerki i ptc + na ptc solution same bannerki
Z ptc największa konwersja właśnie na tym dex-buxie.
Widocznie jest tam masę osób z krajów które mało słyszały o ojooo.com.
Bannerki na chwilę obecną na dexie wyczerpane, podobnie z ptc.
Ale w sumie to na ~2500 userów nie ma co dalej kombinować już chyba każdy zobaczył moją reklamę na ptc.
Polecam reklamę na nowych buxach+zrobienie własnej stronki po angielsku zachęcających ludzi do 'najlepszego programu na świecie oferującego zaje*iste zarobki i wgl'
Reklamy kierują na naszą stronę a nie na ojooo.com/wtedy mamy jak widać w moim przypadku konwersję kilkanaście razy większą
Warto dodać box-a na wpisanie e-maila ja w ten sposób mam około 70 adresów e-mailowych do mojego autoresponderka (jeszcze nie wiem jak to wykorzystam dokładnie)LolLolLol
Reputy mile widziane Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - estero123 - 04-02-2014 20:24

Serwis jak na chwile obecna polecam, 0.05/0.06$ dziennie na koncie standard spokojnie da rade ogarnąć. Mam jeszcze tylko jedno pytanie, czy przy przedłużeniu poleconego płaci się te 0.20$ + autopay czy same koszta autopay? Wole się upewnić, z góry dzięki za odpowiedz Smile