Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - maciejrosa - 10-07-2013 21:54

Płaci Płaci


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - macgre - 12-08-2013 17:35

To ciekawy serwis moim zdaniem. Coś jak europejski odpowiednik Clixsense i ich AdHitz, tyle że z pocztą i hostingiem. Naprawdę ciekawa koncepcja...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - woj9928 - 26-08-2013 09:23

Płaci jeszcze bo zlecilem wypłate i czekam juz dwa dni a tu piszą ze wyplata juz po 1 dniu dochodzi od zlecenia


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - darius1630 - 30-09-2013 09:28

(21-03-2013 14:41)MrocznyKILL napisał(a):  Niby super darmowa poczta na super warunkach ale.... promowana tylko w świecie GPTR łapiąc sobie przyszłych klikaczy. Jak wiadomo zapisując się do poczty wyrażamy zgodę na otrzymywanie maili reklamowych od portalu więc nie wiedzę sensu zapisywania się tam i werbowania ref konkurując z adminem ojooo wręcz nie możliwe jest zwerbowanie dostateczniej ilości aby się opłacało. Ojooo raczej spamu o swojej nowej profesji sobie nie odpuści i ich klienci będą bombardowani od nich mailami a są to osoby z świata GPTR więc wszystkich konkretnych klikaczy zgarnie admin ojooo a szarym klikaczom zostaną same "ochłapy" i będą klikać za kilka centów dziennie

Witaj, poczta o której piszesz, jest i będzie bez reklamy, bo taki jest cel tej poczty, poza tym bezpieczeństwo tzw. smail, która jest opatentowana i jedyna z takim zabezpieczeniem. Ludzie z Ojooo jak piszesz, nie są z Świata GPTR - jakaś kompletna bzdura, http://www.wad.ojooo.com jest tylko dodatkową platformą reklamową, która się sama rozwija, ważniejszy jest ADS Smile zapis o tym, że wyrażasz zgodę na otrzymywania maili reklamowych musi być, ponieważ w innym przypadku nie mogli byśmy wysłać nawet 1 maila informacyjnego o nadchodzących pracach technicznych!. a co do konkurowania z adminem Ojooo to chyba Ci się pomyliło, bo ma tylko 51 ref-ów w celach testowych i 200 wypożyczonych, też w celu testoiwania Smile, inni mają po 2000-3000. A co do reklamowania się, to reklamujemy tylko http://www.ojooo.com - tzn. pocztę właśnie, a wad reklamują już ludzie. którzy widzą w tym sens. POzdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 21-10-2013 14:47

Płaci, najnowszy dowód wypłaty :
[Obrazek: g43i.jpg]

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - nokira - 21-10-2013 16:45

Ja osobiście dalej u nich nie wypłacałem, ciągle zbieram poleconych ;D A serwis calkiem fajny jest, polecam wszystkimWink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - erykbyk - 24-11-2013 15:46

Serwis fajny, sam sie zarejestrowałem. Wiem nawet jak w miesiąc zrobić zwrot kosztów z solidnym zarobkiem Smile

Niestety forum działa tragicznie, problemy z naliczeniami, cos refy ostatnio albo nie klikają ludziom albo przez błędy tyle szumu jest. Stronnicowanie stron na forum też wola o pomste do nieba.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 24-11-2013 17:59

No forum to porazka, reszta na zdecydowany +. Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - erykbyk - 24-11-2013 18:13

ok, wczoraj sie zarejestrowalem, dzis mam 250 klików (ok 1/3 z kupionych refferali) kliknela,
zobaczymy co będzie do wieczora

jak sie moja taktyka sprawdzi to bede bogaty po miesiacu, w nastepnym powinno byc juz z 1,5-2k USD Smile

jeszcze pytanie, co ile odświeża się liczba klików przez poleconych?
Na bieżąco czy co ileś godzin?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - MrocznyKILL - 24-11-2013 19:01

(30-09-2013 09:28)darius1630 napisał(a):  
(21-03-2013 14:41)MrocznyKILL napisał(a):  Niby super darmowa poczta na super warunkach ale.... promowana tylko w świecie GPTR łapiąc sobie przyszłych klikaczy. Jak wiadomo zapisując się do poczty wyrażamy zgodę na otrzymywanie maili reklamowych od portalu więc nie wiedzę sensu zapisywania się tam i werbowania ref konkurując z adminem ojooo wręcz nie możliwe jest zwerbowanie dostateczniej ilości aby się opłacało. Ojooo raczej spamu o swojej nowej profesji sobie nie odpuści i ich klienci będą bombardowani od nich mailami a są to osoby z świata GPTR więc wszystkich konkretnych klikaczy zgarnie admin ojooo a szarym klikaczom zostaną same "ochłapy" i będą klikać za kilka centów dziennie

Witaj, poczta o której piszesz, jest i będzie bez reklamy, bo taki jest cel tej poczty, poza tym bezpieczeństwo tzw. smail, która jest opatentowana i jedyna z takim zabezpieczeniem. Ludzie z Ojooo jak piszesz, nie są z Świata GPTR - jakaś kompletna bzdura, http://www.wad.ojooo.com jest tylko dodatkową platformą reklamową, która się sama rozwija, ważniejszy jest ADS Smile zapis o tym, że wyrażasz zgodę na otrzymywania maili reklamowych musi być, ponieważ w innym przypadku nie mogli byśmy wysłać nawet 1 maila informacyjnego o nadchodzących pracach technicznych!. a co do konkurowania z adminem Ojooo to chyba Ci się pomyliło, bo ma tylko 51 ref-ów w celach testowych i 200 wypożyczonych, też w celu testoiwania Smile, inni mają po 2000-3000. A co do reklamowania się, to reklamujemy tylko http://www.ojooo.com - tzn. pocztę właśnie, a wad reklamują już ludzie. którzy widzą w tym sens. POzdrawiam

To co pisałem to tylko możliwości jakie ma ojooo a to że ich nie wykorzystują chwała im za to...

Piszesz że "Ludzie z Ojooo jak piszesz, nie są z Świata GPTR - jakaś kompletna bzdura" ... ciekawe ciekawe bardzo ciekawe... siedzę w Getpaid już chwilkę i ojooo wykluło się w AdnoX więc kto tu pisze bzdury to pisze Wink Nie chcę się przepychać bo z pewnością ludzie z AdnoX na dzień dzisiejszy to niewielki ułamek użytkowników... lecz nie zaprzeczasz że od Adnoxów się zaczęło Wink