Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 22-08-2014 08:01

(21-08-2014 14:41)infokasa napisał(a):  Ja na pieniądze z ojooo już nie liczyłem a jednak dostałem kilka dni temu wypłatę 47$ i wiem że kilka innych osób też otrzymało zlecone przed kilkoma miesiącami wypłaty. Trudno powiedzieć czy to oznaka że stają na nogi czy tylko zasłona dymna, tak czy inaczej zleciłem kolejną wypłatę na podobną sumę zobaczymy co z tego będzie.

jak by mieli płacić i wszystko miało grać to by wysyłali wszystkie kwoty zleconych wypłat
u mnie 800$ w wypłacie jest tylko zrealizowane na koncie ojoo, na paypal pieniądze przez nich przelane nigdy nie zostały


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-08-2014 06:58

Dla zainteresowanych, faktycznie gość ma racje kilka razy sie nad tym zastanawialem, milej lektory http://eliteptcbusiness.com/ojooo-wad-ojoo-com-is-scam/


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-08-2014 08:22

I zlapalem bana ba forum zabpublikacje informacji:)szybciutko zareagowali i oousuwalu watku z forum. Zwykli oszusci


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 27-08-2014 10:54

w jaki sposob "zarabiacie" na sprzedazy reklam?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-08-2014 11:37

Co sie w tym ojooo dzieje lol. Dostałem email od Walerija, żeby podać dane. W wiadomości podany inny adresat niż ja. Kilka dni później dostaje ten sam mail tylko teraz do mnie. Chwile pozniej dostaje wiadomość od jakiejś obcej osoby z całymi danymi dla ojooo. Nie dziwne, że plajtują skoro nawet z korespondencją mają problemy.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 27-08-2014 11:40

Hahahahah ja sie delektuje swoim banem na forumSmile

Moze Ci pralke wyslaSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 28-08-2014 11:32

Czy ktoś się orientuje co jest zawarte w tym regulaminie ? Nie chce go akceptować w ciemno Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 28-08-2014 12:11

inaczej sie nie zalogujesz ;P z tego co zrozumiałem to nerke bedziesz musial poswiecic,ale spokojnie tylko jedną


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - boss_ag - 28-08-2014 12:19

Wiem, ze się nie zaloguje, to zdążyłem zauważyć. Jeśli serwis nie wypłaca i robi ostatnio ludzi w wala to wole się upewnić co tam jest niż starać się za wszelką cenę zalogować ;P


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - maciejrosa - 06-09-2014 08:15

Płaca nie placa ? czy juz nie ma co