Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - adampl - 17-08-2014 11:36

Ja 6 sierpnia dostałem wypłatę zleconą 3 marca


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - R540 - 19-08-2014 11:48

To jest niemiecki oszust.Nie polecam tam zarabiać można więcej tam stracić niż zyskać.Inwestujesz możesz nie dostać wypłaty.Dla mnie to bankrut.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 19-08-2014 14:00

(19-08-2014 11:48)R540 napisał(a):  To jest niemiecki oszust.Nie polecam tam zarabiać można więcej tam stracić niż zyskać.Inwestujesz możesz nie dostać wypłaty.Dla mnie to bankrut.


Przepraszam za pytanie, czy to jest może Twój blog: http://zajebiaszczebuxy.blogspot.com/ <-- Pytam, ponieważ w reflinku widnieje tam identyczny nick, jak Twój "R540" ?

Autor wymienionego bloga pisze tak: "Możesz więcej niż zaufać. To nie jest tylko PTC, jego adres e-mail i strona internetowa obsługa obok, więc możesz mieć pewność, to będzie wokół przez długi czas. Lubię myśleć o tym jak o kolejnym ClixSense."


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 21-08-2014 07:43

Komus wskoczyla wyplata jakas? Czas im minal i opricz pierwszych wyplat i drugich z biega trzecich to nic nie ma....


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 21-08-2014 07:55

Teoretycznie mają jeszcze 3 dni na dotrzymanie słowa, nic nie wskazuje jednak na to, żeby nagle wszystko spłacili w tym okresie...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zaklinakase - 21-08-2014 09:01

raczej nie zrealizują "wszystkich" wypłat


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Lucas86 - 21-08-2014 10:08

Panowie trochę mnie było, czy strona pada czy się rozwija, inwestować czy raczej nie ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 21-08-2014 10:28

Przynajmniej na razie zdecydowanie sie wstrzymac


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 21-08-2014 13:15

(21-08-2014 07:55)mks22 napisał(a):  Teoretycznie mają jeszcze 3 dni na dotrzymanie słowa, nic nie wskazuje jednak na to, żeby nagle wszystko spłacili w tym okresie...

zrealizują pewnie tak jak mi
zmiana statusu wypłaty na samym ojoo a na koncie ani centa nie ujrzy się


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - infokasa - 21-08-2014 14:41

Ja na pieniądze z ojooo już nie liczyłem a jednak dostałem kilka dni temu wypłatę 47$ i wiem że kilka innych osób też otrzymało zlecone przed kilkoma miesiącami wypłaty. Trudno powiedzieć czy to oznaka że stają na nogi czy tylko zasłona dymna, tak czy inaczej zleciłem kolejną wypłatę na podobną sumę zobaczymy co z tego będzie.