Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 02-02-2014 13:35

Problemów z wyplatami nie ma, wczoraj dostałem. Czekalem tyle co zawsze.
Pozniej wstawie zdjęcie. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 02-02-2014 13:37

Ja promowałem oficjalne bannery i skuteczność była wysoka Smile Teraz pewnie będzie już jednak trudniej, większość się już zdążyła zapisać.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tutifruti - 02-02-2014 17:15

Jak myślicie, opłaca się przy około 300 kliknięciach poleconych 56 bezpośrednich i 30 rr wykupić premium, czy raczej premium +?

Jakieś rady? Świeżak jestem w ojooo


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Weq - 02-02-2014 17:17

Mało reklam ;./


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 02-02-2014 17:23

Dziennie 100+ da się wyklikać, nie tak mało.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 02-02-2014 17:37

moj rekord swoich wyklikanych reklam to 176, dziś troche slabiej ale wpadlo mi 2 poleconych DR. i ładnie klikaja oby tak dalej Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 02-02-2014 17:58

tutifruti - przy takich statystykach roczne Premium zwróci Ci się bardzo szybko. Jeśli chodzi o Premium +, to będziesz musiał znacznie zwiększyć liczbę RR Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 02-02-2014 23:12

Są jakieś problemy techniczne dotyczące zakładki MOJE KONTO. Nie wiem czy u wszystkich ale u mnie jest biała karta. Na szczęście reklamy działają. Mam nadzieje, że szybko się uporają bo chciałem RR dokupić dziś.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 02-02-2014 23:21

Mam pytanie wy macie inny kraj niż Polska ustawiony, że tyle klikacie ?
Ja nie pobiłem 39 klików NIGDY , chociaż odświeżam z 5 razy dziennie.
U mnie tez nie działa moje konto.
Jerk Ja nie wiem co za debile tam pracują. Kombinować ze stroną to można w konsoli robiąc testy offline.
RolleyesRolleyesRolleyes


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 02-02-2014 23:49

(02-02-2014 23:12)Hextor napisał(a):  Są jakieś problemy techniczne dotyczące zakładki MOJE KONTO. Nie wiem czy u wszystkich ale u mnie jest biała karta. Na szczęście reklamy działają. Mam nadzieje, że szybko się uporają bo chciałem RR dokupić dziś.

U mnie to samo, biała karta.

@up
To też zależy od tego co podałeś jako zainteresowania przy rejestracji