Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 09-08-2014 12:13

Dokładnie - to nie ma sensu - ostatnio napisałem do nch w sprawie możliwości edycji reklamy, a oni wysłali mi szablonową odpowiedź (przeklejoną dosłownie), gdzie pisali, jak mam zamówić nową reklamę krok po kroku Big Grin Wysyłanie ticketów w obecnej sytuacji całkowicie mija się z celem, szkoda naszego czasu...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 09-08-2014 12:18

Nudzi mnie powoli zabawa z tym serwisem, naluczenia skacza mi tak, ze ciezko tu juz mowic o jakielkowiek stabilbosci, obietnice mi juz bokiem eychodza, czasami jak patrze na dowody wyplat zastanawiam sie po co mi vip roczny jak zwylki uzytkownicy dostaja wyplate po 7 dniach i to nie mala.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 09-08-2014 15:06

Myślałem, że może jak zobacza tyle ticketów ode mnie to w końcu się wkur$#@ i wyślą z łaski pieniądze. Ale skoro mówicie, że nie ma sensu.. Zamówiłem jeszcze jedną pierdółkę z ojoooBy. Niestety nike fuelband nie dało się wychwycić bo większość aukcji wycofali. Muszę się zadowolić jakąś opaską za 189$. Jak obie rzeczy dojdą to odzyskam ok 60% inwestycji po sprzedaży na allledrogo. Zobaczymy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - papajaz69 - 10-08-2014 08:27

Na większości zagranicznych monitorów ojooo to już scam.

Przez jakiś czas było naprawdę dobrze, ale taraz to porażka.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - woojohn - 10-08-2014 11:20

Dziś wykupie ostatnią paczkę RR i zwijam interes. Niech nalicza mi pieniądze aż do momentu wygasnięcia wszystkich RR i konta vip (miesięcznego) i czekamy..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 12-08-2014 17:16

Dzisiaj chyba jakiś dzień dziecka jest. Najpierw okazało się, że na 99% dostałem robotę, o którą się staram od 1.5 tygodnia a teraz wracam do mieszkania a tu taka niespodzianka:


[Obrazek: Clipboard02.jpg]

Jestem w szoku Rolleyes


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 12-08-2014 17:16

GratySmileSmile#)Smile powodzenia w pracySmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 12-08-2014 17:20

Dzięki a raczej nie dzięki kolego żeby nie zapeszać Wink No i zapomniałem jeszcze o tym, że dzisiaj rano dostałem maila od jakiegoś niemieckiego kuriera, że nike fuelband z ojooo by już do mnie jedzie Huh Zleciłem od razu następną wypłatę na 203$. Zobaczymy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 12-08-2014 17:36

Za chwile poleceni beda lepiej zarabiac niz jaSmileSmile#) jak u Was kliki? Mocno eam spadly?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 12-08-2014 17:43

(12-08-2014 17:36)sbgorka napisał(a):  Za chwile poleceni beda lepiej zarabiac niz jaSmileSmile#) jak u Was kliki? Mocno eam spadly?

u mnie w dół o 63%

p.s na ojoo mam "zrealizowaną" wypłatę a na paypal ani centa od nich
napisałem na support, ciekawe czy odpowiedzą i co powiedzą