Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 31-01-2014 22:34

Ja bym nie panikował, pewnie z czasem czas oczekiwania na wypłaty się skróci. Te 20 dni oczekiwania to chyba naprawdę nie jest aż tak duży problem Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 31-01-2014 22:38

(31-01-2014 22:34)mks22 napisał(a):  Ja bym nie panikował, pewnie z czasem czas oczekiwania na wypłaty się skróci. Te 20 dni oczekiwania to chyba naprawdę nie jest aż tak duży problem Smile

do 20 dni to dla kont zwykłych co należy zaznaczyć i podkreślić

użytkownicy z kontami premium i VIP mają znacznie krótszy czas oczekiwania o czym nie można zapominać Smile


osobiście uważam, że można by napisać zapytanie do ojoo w sprawie wprowadzenia wypłat natychmiastowych dla kont premium i vip
im by dało więcej czasu z braku realizacji a nam spokój od czekania na przelew Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 31-01-2014 23:29

W sumie zainwestowałem około 700zł.
Jak się nie zwróci.. trudno, jak się zwróci to git.
Jak dojdę do 5000 i vip, zaczynam wypłacać.
Zwrot inwestycji 700zł.
Wszystko ponad 700 inwestuję w innego buxa.
Aż będę miał z 7 kont.
Trochę czasu to zajmie Smile
Ale weź pod uwagę, że nawet jak 3 buxy upadną dalej 4 będą "na chodzie".
W sumie najbezpieczniej byłoby inwestować w kilka naraz ale to wymaga sporo gotówki. Chociażby na premium'y.

Mam pytanie do cb mks.
Zwróciły ci się zainwestowane pieniądze ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 01-02-2014 21:37

Zainwestowane pieniądze już dawno wróciły mi się z poważną nawiązką Smile Tak dużo jak Ty jednak nie zainwestowałem, łącznie z reklamą bannera w innych buxach nie włożyłem w Wad.ojooo więcej niż 400 zł. Obecnie jestem na VIP i już tylko wypłacam Smile Jestem jednak trochę rozczarowany ostatnimi przelicznikami z RR, przy ich obecnej liczbie 3151 wczoraj miałem 4342 kliki, a dzisiaj 4314. Przy tym, co niektórzy tutaj piszą, jest to wynik co najmniej średni...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 01-02-2014 21:40

Ja mam na razie 170 RR na premium i dziennie 400 klików, więc nie jest źle.
@up
Ile masz DR?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 01-02-2014 21:47

DR mam obecnie tylko 255 i od kilku dni nic nie przybywa facepalm


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 01-02-2014 22:01

To dużo, ja zaczynam i mam 26 z czego dziennie mam z nich tylko 120 klików od nich.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 01-02-2014 22:04

Ja mam z moich góra 1000 klików dziennie, bo niestety jest wielu nieaktywnych....


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 02-02-2014 10:37

wykupiłem bannery na ptcsolution i nic.
Taką migającą "best ptc ever" ludzie z epilepsją wymiękają Smile
Lepiej te oficjalne z ojoo promować ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - w5group - 02-02-2014 12:27

Na chwile obecna trochę moi RR spadli z frekwencja ;/ i aktualnie z 3000 RR zarabia 24-28 $, problemy z wypłatami z tego co się zorientowałem i naczytałem są coraz większe sam długo czekałem i czekam na następną, ja swoje już zarobiłem na ojooo i osobiście zacznę powoli wycofywać środki.

I tak cały swój wolny czas poświęcam na Crypto Currency and Forex
Pozdrawiam