Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 20:27

Kolejna niezła wypłata z dzisiaj:

http://i59.tinypic.com/14j7w3k.jpg

Moi bezpośredni poleceni chyba też dostali wypłaty, bo bardzo się dziś ożywili, obejrzeli około 20% więcej reklam niż średna z ostatnich dwóch tygodni - a jeszcze trochę zostało do północy Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 30-07-2014 09:58

Może dajcie znać jak wy dostaniecie wypłaty,bo takie dowody kilku wypłaty na kilka milionów oczekujących na wypłate nic mi nie mówią Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 31-07-2014 15:16

na forum zaczynają wysyłać numery przewozowe przesyłek z ojooo by. Bez dopraszania się pewnie nawet by się nie odezwali. Ktoś z was zamawiał coś?

BTW. Do dzisiaj nie wiem jak puścić ticket. Nie używałem tego, ale być może przyspieszy to wypłatę. Może ktoś mnie pokierować? Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 31-07-2014 20:06

Nic nie kupowalem, mialem ale jak zobaczylem opoznienia to spasowalem

Wchodzisz na support wybierasz temat, i klikasz, ze Ci to nie pomoglo i Cie przekieruje


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-08-2014 13:17

Do vipow rocznych: zobaczcie soebie na glowne forum na statystyki moderatora Andylord. 3 wypalty w lipcu na laczna kwote okolo 550, w odstepie max 9.dni kalendarzowych. Nozesz ... ludzie czekaja na przedmioty z ojooo na kase a tu prosze lepsi i gorsi jak widac


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 01-08-2014 13:40

jak zostac moderatorem? ;d


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-08-2014 13:42

Ty no wk sie idzid, inny mod pisal, ze roczne tez maja opoznienia tak wielka burza na forum byla az zalozyl osobny watek o tym a ru prosze... lepszy i gorszy. W ch leca juz

Sorry za slownik ale mnie targa


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 01-08-2014 15:12

I teraz zaczynam sie glowic czy zaczac myslec o inwestowaniu w ojooo niby ruszylo sie wiec cos wtym jest ze admin nieprzepil kasy ludzi Smile niby pare miechow chyba 2 miechy temu admin pisal ze powini wracac do plynosci wyplat za okolo 3miechy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-08-2014 15:14

Mtsl logicznie, jak chcesz kase przepier. to wyslij mi lepuej, flaszke sobie kupieSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 01-08-2014 16:32

prawda poczekam jeszcze z pare miechow i zobaczymy czy bedzie płynnosc potem pomyslimy bo moze byc to chwilowe