Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 29-07-2014 12:27

Zastanawiam się czy nie przestać przedłużać poleconych, dozbierać pieniędzy i opylić to jakimś reklamodawcom.
2 razy zaufałem ojooo i 2 razy mnie wych#%#, a mało brakło, żeby stało się to 3 raz:

1. Już pomijając założenie tu konta zleciłem wypłatę ponad 3 miesiące temu i nic
2. Kupiłem przedmiot w ojooo By, do tej pory ani widu ani słychu
3. Przymierzałem się do kupna rocznego vip, po miesiącu przestali płacić nawet im.

Chyba nie ma powodu, żeby im znowu zaufać..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 12:34

Nie jest glupi pomysl, czekam do daty wyznaczonej od nich jak nie dotrzymaja slowa, wygaszam rr i wchodze na standard


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 13:00

Na Waszym miejscu bym jednak ten miesiąc spokojnie przeczekał, bo jak widać od wczoraj wzięli się porządnie do roboty z wypłatami. Przed chwilą znowu solidny dowód wypłaty z dzisiaj:

http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/transaktion1jwk0rfnid.jpg

Myślę, że jak tak dalej pójdzie, to za kilka-kilkanaście dni otrzymacie też swoje wypłaty Smile

Tylko z tych dowodów, które widziałem od wczoraj na forum + moja, będzie już tego w niecały dzień około 1000$


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 13:04

Powili wieksze kwoty ida[WHITE SMILING FACE]


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 13:08

Dokładnie, do tej pory tego nie było, a od wczoraj już regularnie idą wypłaty do tych 250$. Przypuszczam, że z tych najwyższych wypłat (około 1000$) będą schodzić na samym końcu. Proponuje od dziś zerkać regularnie do działu z dowodami, zobaczymy, czy to tylko chwilowy wyskok, czy stała tendencja wzrostowa Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 13:10

Hope soSmile jestem przed weselem wiec chetnie bym to lyknalSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 29-07-2014 13:14

No niby tak, ale mam na koncie teraz ok 200$, jak przestanę przedłużać rr to dostanę ok 300$:
1. Jeśli przestaną wypłacać to będę miał miesiąc dłużej na spieniężenie konta.
2. Jeśli będą dalej wypłacać to będę miał 300$ więcej do zlecenia.

Sytuacja win-win. To, że wypłacą każdemu po jednej wypłacie i pójdą w pizdu mnie nie urządza bo zleciłem tylko 20$. A nie wierzę, że po wypłaceniu pieniędzy wszystkim wprowadzą szybsze wypłaty.

No i ta cholerna pierdoła z ojooo by. 200$ prawdopodobnie utopione.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 13:26

Ja już nie zlecam kolejnych wypłat do wyjaśnienia sprawy - przedużam RR, a wszystko co zostaje przeznaczam na reklamę Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - GWDiviner - 29-07-2014 13:49

niech ktoś mi wytlumaczy jak mozna bawić sie w buxy dla takich groszy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 13:51

Posty nabijasz czy sie po prostu nie znasz?