Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 07:52

Tylko to sa male wyplaty, goscie maja pozlecane o wuele wieksze, mowue tu o rocznych, nie mowuac juz o innych, zobaczymy zostal im miesiac... ale spadek reklam i brak aktywnosci na forum raczej wskazuje na to, ze ludzie albo odpuscili albo dostali bana


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 29-07-2014 07:57

(29-07-2014 07:52)sbgorka napisał(a):  Tylko to sa male wyplaty, goscie maja pozlecane o wuele wieksze, mowue tu o rocznych, nie mowuac juz o innych, zobaczymy zostal im miesiac... ale spadek reklam i brak aktywnosci na forum raczej wskazuje na to, ze ludzie albo odpuscili albo dostali bana

to prawda wysyłali na razie groszowe wypłaty
te duże jak moja na razie ani widu ani słychu, a są osoby co mają znacznie większe kwoty zlecone do wypłaty
to prawda dużo osób narzeka na bany za dopominanie się na support o swoje $
ojoo jak może tak orze by sobie kwotę do wypłaty zmniejszyć


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 07:59

Możliwe, że te wczorajsze - dosyć wysokie - wypłaty poszły tylko dla stworzenia pozoru wypłacalności... Zdaję sobie z tego sprawę, że ogromna liczbą osób czeka na swoje pieniądze od dobrych paru miesięcy... Nadal nie ma powodów do optymizmu, obiecany termin załatwienia problemów z wypłatami już niebawem... Moi DR już widzę też się zniechęcają - trudno się im dziwić. Jakieś malutkie światełko w tunelu wczoraj jednak zaświeciło Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 08:05

Swiatlo zawsze jest, u mnie tez kliki pilecialy ale co zrobic jak standardy glownie 100 lat na wyplate beda klikac, zobaczymy, jedyne co mnie niepokoi to fakt, ze ich czas sie konczy a wyplat jakos nie przybywa, drobnica piszla na standard zeby zachecic, no chyba, ze sie PP, wk za zgloszenia uzytkownikow i limity ponakladal...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 08:07

Kto wie - może taka sporadyczność wypłat wynika właśnie z nałożonych limitów przez PP....


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 08:17

Raczej tak, pewnie wiele osob zglosilo pp brak wyplat, moim zdaniem jezeli nie zmienia stawek i polityki serwisu to, to ze wyplaty wroca to befzie chwilowe, serwis tego na dluzsza mete nie uciagnie..nawet aktywnosc modow spadla do zera ostatnio..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 10:24

@Mks22 jak szukasz czegos pod inwestycje to Strefa fajnie wyglada, fakt mlody serwis ale ladnie sie rozwija


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 10:36

Dzięki - jestem już w tym buxie, ale do większej inwestycji póki co nie mogę się jeszcze przekonać. Poczekam jeszcze, jak sobie będą radzić z większymi wypłatami, które coraz częściej zaczynają spływać.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 29-07-2014 10:51

Za chwile doloze kilka moich to zobaczymySmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 29-07-2014 11:11

Kolejne wypłaty na kilkadziesiąt dolarów. Nie chcę zapeszać, ale coś się chyba od wczoraj zaczyna ruszać do przodu Smile

http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=10&id=18345

http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=10&id=18346