Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 27-07-2014 18:37

(27-07-2014 17:31)kamil0071 napisał(a):  No ok ale w takim razie do kogo uderzać ze sprzedażą reklamy? Rozumiem, że konkurencja i te sprawy Tongue Ale chociaż może jakaś mała wskazówka?

Edit: Odpalę 30 zł temu kto pomoże mi z tym Wink


A nie lepiej zarobki wykorzystać na własną reklamę - innych bux'ów, programów partnerskich, itp.?

Reklamy można sprzedawać chociażby na Sejfiku, 3ziko (zakładka - aukcje), ale czy są chętni to nie wiem - nie próbowałem sprzedawać.
Można tez indywidualnie - znajomym, rodzinie - dla chcącego nic trudnego Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 27-07-2014 18:42

(27-07-2014 18:37)Owl_ napisał(a):  
(27-07-2014 17:31)kamil0071 napisał(a):  No ok ale w takim razie do kogo uderzać ze sprzedażą reklamy? Rozumiem, że konkurencja i te sprawy Tongue Ale chociaż może jakaś mała wskazówka?

Edit: Odpalę 30 zł temu kto pomoże mi z tym Wink




Reklamy można sprzedawać chociażby na Sejfiku, 3ziko (zakładka - aukcje), ale czy są chętni to nie wiem - nie próbowałem sprzedawać.

większej głupoty wymyślić już nie mogłeś ....
prowizja sejfika za aukcję, 3 tygodnie czekania na udostępnienie zarządzania pieniędzmi jak źle trafi i wyjdzie mu na początku miesiąca to na kasę poczeka do połowy następnego
więc na prawdę sejfik i tam sprzedaż to na prawdę super miejsce by jeszcze poczekać na kasę i jeszcze z cenny dać zarobić ale nie sobie tylko markonixowi
szczyt głupoty w tym doradzaniu tej opcji


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 27-07-2014 18:51

(27-07-2014 18:42)xardas1020 napisał(a):  większej głupoty wymyślić już nie mogłeś ....
prowizja sejfika za aukcję, 3 tygodnie czekania na udostępnienie zarządzania pieniędzmi jak źle trafi i wyjdzie mu na początku miesiąca to na kasę poczeka do połowy następnego
więc na prawdę sejfik i tam sprzedaż to na prawdę super miejsce by jeszcze poczekać na kasę i jeszcze z cenny dać zarobić ale nie sobie tylko markonixowi
szczyt głupoty w tym doradzaniu tej opcji


Prowizja-prowizją, ale sprzedawać można. Nikogo przecież nie namawiam, tylko podaję przykład - każdy ma swój rozum i sam potrafi przeliczyć, czy mu się coś opłaci czy nie. Co do czekania 3 tygodni - to akurat mi to nie przeszkadza.

Osobiście nie sprzedaję, tylko wykorzystuje zarobki z Wad.Ojooo na reklamę innych Bux'ów. Uważam to za najlepsze rozwiązanie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-07-2014 19:09

Obraziłem się na buxy i chwilowo chcę dać sobie z tym spokój. Tongue Ale w sumie ciekawi mnie jedno pytanie. Jeśli jest prowizja od zakupu przez poleconego lepszego konta to jest to jednorazowa kwota czy za każdym razem dostajemy $? A jeśli tak to w jakim serwisie są dosyć dobre prowizje? Założyłbym konto dla samych dr, bez działania na nim. I drugie pytanie: Na ilu dr mogę liczyć z jednej reklamy fixed? Wiadomo, że inaczej z czymś znanym ( probux, neobux) a jakimś serwisem dopiero wchodzącym na rynek. Ale jak to mniej więcej wygląda?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Owl_ - 27-07-2014 20:27

Za każdym razem dostajesz prowizje, ale nie wszystkie bux'y oferują taki bonus, czy tak wysoki bonus jak w Wad.Ojooo. Z bux'ów w których uczestniczę / uczestniczyłem, to właśnie w Wad.Ojoo była największa prowizja za zakup ulepszonego konta przez poleconego.

Trudno chyba odpowiedzieć na ilu DR możesz liczyć - zależy co reklamujesz, czy jest to nowy program / stary, jak atrakcyjna jest reklama i itp. Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 28-07-2014 13:10

no ok. 3 reklamy fixed probuxa. Ile DR można ogarnąć ( domyślam się, że nie jest to zawrotna liczba) i jakie są prowizje?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 28-07-2014 14:07

(28-07-2014 13:10)kamil0071 napisał(a):  no ok. 3 reklamy fixed probuxa. Ile DR można ogarnąć ( domyślam się, że nie jest to zawrotna liczba) i jakie są prowizje?

kilku dr to świetny wynik na tak znaną stronę jak probux
co do prowizji w przypadku zakupu golden (ultimate chyba też, nie wiem na 100%) dostajesz 2$ które masz z resztą "zamrożone" na 3 miesiące, dopiero po tym czasie możesz nimi dysponować z main balance albo dodać do kwoty wypłaty, albo dodać na rental balance


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 28-07-2014 20:49

No wreszcie wypłata doszła, już myślałem, że na nic mi będzie roczny VIP Huh Tym razem $234 Smile Czekałem rekordowo długo, bo aż od 06/18/2014. Jak znajdę czas to wrzucę dowód Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 28-07-2014 21:07

Graty!!! Tez czekam na 400Smile ale dobre wiesciSmile placaSmile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 28-07-2014 21:09

Zauważyłem, że lepiej zlecać mniejsze wypłaty, bo z dużymi się bardzo ociągają...Chociaż parę dni temu koleś z forum wad.ojooo wrzucił dowód na ponad 700 $ Big Grin
http://s5.postimg.org/ynj1arjzr/ojoooooo.jpg

A jak długo już czekasz, jeśli można zapytać?