Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-07-2014 11:22

Cos mi sie zdaje, ze jest po temacie, znikl nawet link do wydlania ticketa do supportu, jest tylko ten ogolny, brak bezposredniego...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 26-07-2014 11:37

Ciekawe ilucyfrowa jest kwota jaką są winni wszystkim Rolleyes


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - woojohn - 27-07-2014 10:26

No to ładna wtopa, akurat dziś wykupiłem konto ViP (dobrze, że miesięczne) 650 zł inwestycji w du** nie wiem czy czekać i dalej kupować RR bez inwestycji, czy od dziś już nie przedłużać, poczekać aż wygaśnie 3k RR i to co przez ten czas zarobię, na koniec spróbować zlecić do wypłaty..


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 27-07-2014 10:27

Można się nadal kontaktować z Supportem, po prostu trochę to utrudnili dla osób, które bez przerwy do nich piszą z tych samych powodów. Wystarczy wejść w FAQ i kliknąć NO w odpowiedzi na pytanie które wybierzemy i już można wysyłać ticket Smile'

http://wad.ojooo.com/faqn.php?question=11

Wchodzimy na ten link i na pytanie, czy artykuł byl pomocny klikamy "Nie" i już możemy wysłać Tiicket - moim zdaniem świetnie to rozwiązali, będzie mniej wysyłanych wiadomości Smile

Na pocieszenie można napisać, że ostatnio pojawiło się na forum Wad.ojooo kilka naprawdę wysokich wypłat, Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze poczekam do tego obiecanego września, kiedy wszystko miało wrócić do normy. Do tego czasu przedłużam RR.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-07-2014 13:50

Jak myślicie, można znaleźć jeszcze kupca na konto Ojooo? Mam tam 200$, premium+ i 3000rr i nie wychodzi mi spieniężanie tego. Jaka cena byłaby rozsądna? Komuś 3 reklamy fixed mogłyby pomóc


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 27-07-2014 13:55

(27-07-2014 13:50)kamil0071 napisał(a):  Jak myślicie, można znaleźć jeszcze kupca na konto Ojooo? Mam tam 200$, premium+ i 3000rr i nie wychodzi mi spieniężanie tego. Jaka cena byłaby rozsądna? Komuś 3 reklamy fixed mogłyby pomóc

Predzej kupiec na reklame sie znajdzie do max 30 procent jej wartosci niz jak na konto mysle


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - poduszka12 - 27-07-2014 15:04

Serwis to scam? Bo się zastanawiałem czy kupić rr i konto vip


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 27-07-2014 15:09

Poczekaj az sie sytuacja z wyplatami wyjadni


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-07-2014 17:31

No ok ale w takim razie do kogo uderzać ze sprzedażą reklamy? Rozumiem, że konkurencja i te sprawy Tongue Ale chociaż może jakaś mała wskazówka?

Edit: Odpalę 30 zł temu kto pomoże mi z tym Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 27-07-2014 18:33

(27-07-2014 17:31)kamil0071 napisał(a):  No ok ale w takim razie do kogo uderzać ze sprzedażą reklamy? Rozumiem, że konkurencja i te sprawy Tongue Ale chociaż może jakaś mała wskazówka?

Edit: Odpalę 30 zł temu kto pomoże mi z tym Wink

tutaj na forum, inne fora
allegro, tablica
miejsc nie brakuje Smile

możesz przeznaczyć na reklamę również swojego reflinku z danej strony Smile
każdy tam pozyskany dr to szansa na zarobek większy na innej stronie
możliwości jest na prawdę wiele by z wirtualnych $ w scamie na chwilę obecną zrobić coś konkretnego Smile