Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 23-07-2014 20:42

Cos sie z wyplatami rusza, ale male i te pierwsze dla uzytkownikow. Uwierze, ze idzie to ku dobremu jak zaczna splywac te zalegle wyzsze


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-07-2014 10:46

Ja już czekam ponad miesiąc na swoją wypłatę mając rocznego VIPA Sad


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 24-07-2014 16:20

Vipy roczne tez sie lapia na to info, ze sa opoznienia.. a jak zapytasz na forum,ze mialo byc 7 dni to mody greka udaja, ze nic takiego nie bylo mowione... komedia jak ludzi w ch robia... sciema jak nigdy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-07-2014 16:22

Poczekamy ten miesiąc i się dowiemy, że serwis zostaje zakmnięty, nie mam już wątpliwości jakichkolwiek.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 24-07-2014 16:23

Rozumiem, ze zapisujac sie na strone akceptowalem regulamin, ale nagle zmienily sie terminy wyplat. Nie znalazlem tez punktu, w ktorym pisalo, ze wchodzac na rocznego zrobia mnie w ch...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-07-2014 16:26

Tak skończy każdy bux oparty na opłacalnym systemie RR, Probux również.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 24-07-2014 16:41

(24-07-2014 16:26)mks22 napisał(a):  Tak skończy każdy bux oparty na opłacalnym systemie RR, Probux również.

wszystko zależy od prowadzenia przez właściciela
neobux działa ponad 6 lat a oparty głównie jest na rr, oferty, reklamy i reszta rzeczy to jakiś ułamek części całego tortu
jeden bux podziała dłużej a inny krócej
może jak tutaj pisano kupili ruscy i serwis pociągnie jeszcze trochę, a ruscy łeb do interesów mają Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-07-2014 16:43

A nie jest tak, że w Neobuxie na RR zarabiają tylko nielcizni? Nie ma mnie w tym serwisie, więc się nie wypowiadam...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mateusz4699 - 24-07-2014 17:02

w neobuxie aby zarobić trzeba przedłużyć rr na 240dni przez co trzeba więcej zainwestować tak wić zainim odzyskasz wkład to miła przeważnie 1- 1,5 roku.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 24-07-2014 17:08

No właśnie - to wszystko wiadomo, dlaczego tylko Neobux przetrwa z wszystkich buxów.