Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ti5ger - 01-07-2014 00:15

Ciekawe czy dam radę zarobić bez wpłacania grosza, że klikając uzbieram 20 centów (już mam 15) na pierwszego poleconego, żeby z nim szybciej zarobić na kolejnych dwóch itp. później za zarobione pieniądze kupić premium i tak się "rozwijać" dalej.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 01-07-2014 16:02

Tiger taj się nie da. Poczytaj forum...


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 01-07-2014 17:39

Dac sie da, ale zajmie to lata Big Grin

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Najkon - 01-07-2014 18:05

(01-07-2014 17:39)Xkr napisał(a):  Dac sie da, ale zajmie to lata Big Grin

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Musiałby mieć po prostu szczęście, że np. jeśli dojdzie do 10 poleconych to te 10 będzie klikać, a tego zagwarantować się nie da. Jeśli będzie klikać tylko 5 poleconych to później już nie będzie dawał rady opłacać ich i kupować nowych.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 01-07-2014 18:52

Kupiłem Nike FuelBand z ojooo By. Wypłaty się pewnie szybko nie doczekam o ile w ogóle, więc zaryzykowałem.

Kilka osób pisało już o innym sposobie spieniężania ojooo który stosują, ale po napisaniu prywatnej wiadomości do tych ludzi nikt mi nie odpisał. To jakaś tajemnica?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 03-07-2014 09:28

Kamil daj znać jesli dostaniesz Nike FuelBand Wink
wtedy tez sobie uzbieram i cos zamowie Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 03-07-2014 09:33

(01-07-2014 18:52)kamil0071 napisał(a):  Kilka osób pisało już o innym sposobie spieniężania ojooo który stosują, ale po napisaniu prywatnej wiadomości do tych ludzi nikt mi nie odpisał. To jakaś tajemnica?

duże grono osób sprzedaje reklamę na ojooo
taniej oczywiście niż zakup, ale w ten sposób mają pieniądze z konta ojoo zamienione na $ w paypal na ten przykład


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Arcodes - 03-07-2014 12:25

To jest metoda nie tylko na ojooo w celu odzyskania chociaż części pieniędzy. Swoją droga mam dziwne wrażenie że niemcom o to chodziTongue

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 06-07-2014 13:12

Jak to zrobic ?
Komu można sprzedać reklame ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 10-07-2014 19:13

Dziwna sprawa, forum vip dziala a zwykle nie da sie otworzyc, pisze, ze strona w przebudowie... tez tak macie?