Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 19-06-2014 19:15

A jak to jest z tymi wypłatami na kontach premium ? Moje 18$ wisi od 8 kwietnia.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - domell - 19-06-2014 22:59

Było już wspomniane tutaj, że płacą tylko jak ktoś ma vipa rocznego. Reszta dostanie może kiedyś albo i nie Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - woojohn - 20-06-2014 19:36

To ja mam kolejne pytanko, tym razem bardzo ważne. Jadę na krótkie wakacje i będe musiał korzystać z kompa szwagierki, a o ile wiem ona nie ma konta na żadnym buxie. Mimo wszystko inne ip. Czy będe miał jakieś problemy w związku z logowaniem się z innego IP? Głownie chodzi mi o to czy mnie nie zbanują. Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - domell - 20-06-2014 19:46

TO raczej nie tak działa. A co z tymi jak w 90% przypadków albo i więcej użytkowników neta ma zmienne IP?? Np. taka neostrada, kablówka czy net komórkowy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Shadiss - 20-06-2014 20:54

wy poważnie zarabiacie na buxach te groszówki dziennie ? mi byłoby żal siedzieć przed kompem dla 10gr dziennie...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 20-06-2014 22:12

Jelsi nie zainwestujesz to mozesz klikac 10 gr dziennie Wink Na ojooo wiecej nie da rady bez inwestycji. i to mam na mysli kilkadziesiąt do kilkuset $ a biiorąc pod uwgę obecną sytuację w serwisie Ojooo odradzam inwestcję mneijsza niż w rocznego Vipa ktory ksoztuje 999$

Jeślii chcesz zarobić wiecej przy minimalnej inwestycji czyli 6$ to ja w Ptcircle kilkam i mam dolara dziennie + zarobki z poleconych. Link w podpisie Wink

Pozdr


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 21-06-2014 14:36

@Shadiss,
byc moze sa i osoby, ktore cos robia dla 10gr dziennie, ale na buxach bez zadnego problemu masz 100 zł miesiecznie bez inwestycji przez paredziesiat minut dziennie, natomiast z inwestycja mozesz zarabiac duzo wieksze pieniadze. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 22-06-2014 11:45

Co te gnoje wyprawiają?! Jak zwykle miałem średnio 4400 klików, to ostatnio nie przekraczam 3800, a dzisiaj rekord - 3400 klików. Jeszcze chwila i ten serwis poleci z hukiem.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 22-06-2014 14:43

U mnie kliki w normie, caly czas tyle samo ~1,2 klikniecia/poleconego.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 25-06-2014 11:10

U mnie norma, z dwoch tygodni jak workis 1,2 srednia, moze masz dolek i wroci do normy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka