Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - w5group - 26-01-2014 12:00

(26-01-2014 11:46)dusigrosz napisał(a):  Ktoś wie czemu ostatnio jest tak mało reklam?

Fakt jest znacznie mniej reklam przy jednorazowym wejściu, ja zagladam częściej na strone i wpada jakieś 50-80 Smile dziennie


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - dusigrosz - 26-01-2014 12:16

(26-01-2014 12:00)w5group napisał(a):  Fakt jest znacznie mniej reklam przy jednorazowym wejściu, ja zagladam częściej na strone i wpada jakieś 50-80 Smile dziennie

Polecisz efektywną częstotliwość z jaką wpadać na stronkę, ew. jakieś "szczodre godziny"? Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - w5group - 26-01-2014 12:25

hehe, trudno powiedzieć, ja mam odpaloną strone w zakładce Smile i od czasu do czasu jak siedzę przy kompie to odświeżam Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 26-01-2014 14:33

Co myślicie na temat zakupu Konta Premium + na rok? Mam już prawie taką kwotę na koncie w Wad.ojoo, więc mógłbym sobie pozwolić. Comiesięczne odnawianie konta Premium + to 468$, a roczne kosztuje 399$, więc wychodzi 69$ zysku Smile Do tego dostanę jeszcze 50$ cashbacku od mojego polecającego, więc wyszedłby na tym 119$ na plus w przeciągu roku. Podjęlibyście takie ryzyko?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 26-01-2014 16:38

No wiesz... póki co wad.ojooo nie jest na rynku na tyle długo aby wyrobić sobie jakieś większe zaufanie co do stabilności serwisu. Nie wiem czy podjąłbym ryzyko.

To jest też trochę jak umowy abonamentowe na internet bądź telewizję cyfrową- lepiej mieć krótsze umowy aby móc potem zareagować na różnego rodzaju zmiany w ofercie Wink

Oferta ojooo jest bardzo atrakcyjna i to właśnie budzi we mnie obawy, że wszystko co dobre szybko się kończy.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 27-01-2014 13:06

mógłby ktoś podać ceny kont premium i co one dają albo podać zakładkę ( bezpośredni link) gdzie takie informacje w tematyce kont premium można przeczytać


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tollusiek - 27-01-2014 13:11

(27-01-2014 13:06)xardas1020 napisał(a):  mógłby ktoś podać ceny kont premium i co one dają albo podać zakładkę ( bezpośredni link) gdzie takie informacje w tematyce kont premium można przeczytać

http://wad.ojooo.com/faq.php - tutaj znajdziesz ile możesz otrzymać za klikanie w reklamy w zależności od konta, jakie posiadasz.
http://wad.ojooo.com/buyupg.php - na tej stronie również to samo możesz znaleźć, ale również informacje na temat prowizji od bezpośrednich poleconych, jak i tych pożyczonych. Nad tabelką wybierasz rodzaj premium i okres jego trwania, po czym wyświetla się jego cena. Jeżeli stronka ta Ci nie działa, to po prostu wchodzisz w "TWOJE KONTO" a następnie w "Upgrade konta".

Pozdrawiam Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - RainbowDash - 27-01-2014 13:34

Rozpoczął się drugi tydzień oczekiwania na moją pierwszą wypłatę z ojooo Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 27-01-2014 22:13

Kurcze wchodzę na ojooo a tam tylko 10 reklam dla użytkowników z premium, i 3 dla standard -.-
Naprawdę słabo to wygląda, od DR dzisiaj już zobaczyłem spadek klików.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 28-01-2014 01:18

@Rainbowdash,
do konca 2 tygodnie nie masz co sie obawiac. Po uplywie 15 dni warto byc moze juz napisac do supportu.

@KerPwn,
to fakt, cos ostatnie pare dni maja przestoj. Pewnie sie po jakims czasie poprawi

pozdrawiam