Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 13-05-2014 20:41

w sumie logiczne, mniej sprawdzania


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 13-05-2014 21:09

(13-05-2014 20:01)KoEj napisał(a):  Dzisiaj wypłata środków została podniesiona do 6$. Smile A już miałem 2$ wypłacać.

bardzo rozsądne posunięcie z ich strony
kilkadziesiąt tysięcy zapewne kont standard zasypało ich wypłatami w kwocie 2$ więc wszystkie wypłaty "stoją"
odkorkowali by wypłaty anulując wszystkim standarowcom te wypłaty po 2 dolce Big Grin

jeszcze licze i czekam, że się doczekam wypłat instant w ojoo to już będzie cudownie Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 14-05-2014 08:20

http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=2&id=10107&p=168

Coś co znalazłem na forum, odp moda. Ile prawdy w tym, nie wiem.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 14-05-2014 08:31

Jeśli w ostatnim tygodniu zbanowali 2500 użytkowników spośró 3.5 mln to trochę się im zejdzie... podejrzewam, że ok 100k użytkowników dostanie bana, tak więc 40 tygodni Smile

Niestety ojooo bankrutuje
Spytacie dlaczego? Nowe reklamy kosztują 45$/dzień. Na ojooo jest 3.783.999 użytkowników na chwilę obecną. Przypuśćmy, że 1.000.000 z nich jest aktywny. Tak więc 1.000.000*0.001$(wartość tej reklamy) = 1000$
Kto normalny dałby taką reklamę? No pomyślcie...
Za taką reklamę dostają 45$ a z niej muszą wyplacić 1000$ dla użytkowników. Będą dopłacać do interesu? Teraz chcą zarobić jak najwięcej i wycofać się z tego


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 14-05-2014 08:53

Która nowa reklama kosztuje 45$ na dzień? Wskaż mi taką, to chętnie kupię Big Grin

Sam kupowałem kilka razy reklamę Fixed za 75$ na dzień i obejrzało ją nie więcej niż 0,3 mln użytkowników(nie wszyscy klikają za takie kiepskie pieniądze Tongue) . Zapałciłem dodatkowo za jej wysoką pozycję 5 $, bo przy niższych pozycjach jeszcze klika znacznie mniej. Wychodzi więc góra 300$,a nie 1000. Oprócz tego co najmniej 3/4 (sądząc po moich statystykach DR) z tych osób zniechęci się do klikania zanim uzbiera minimum (które teraz wzrosło do 6$). Biorąc pod uwagę powyższe aż tak stratni na tej reklamie nie będą Big Grin Jeśli już to minimalnie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 14-05-2014 09:55

(14-05-2014 08:53)mks22 napisał(a):  Która nowa reklama kosztuje 45$ na dzień? Wskaż mi taką, to chętnie kupię Big Grin

Sam kupowałem kilka razy reklamę Fixed za 75$ na dzień i obejrzało ją nie więcej niż 0,3 mln użytkowników(nie wszyscy klikają za takie kiepskie pieniądze Tongue) . Zapałciłem dodatkowo za jej wysoką pozycję 5 $, bo przy niższych pozycjach jeszcze klika znacznie mniej. Wychodzi więc góra 300$,a nie 1000. Oprócz tego co najmniej 3/4 (sądząc po moich statystykach DR) z tych osób zniechęci się do klikania zanim uzbiera minimum (które teraz wzrosło do 6$). Biorąc pod uwagę powyższe aż tak stratni na tej reklamie nie będą Big Grin Jeśli już to minimalnie.
Mój błąd, 75$ kosztuje - zdaje mi się, że wcześniej widziałem 45, ale mniejsza z tym.
Niby mks masz rację z tym, że spora część osób się zniechęci. Patrząc na to co powiedziałeś:
- zapłaciłeś za reklamę 80$
- w reklamę kliknęło 300k osób co daje 300$ i jeśli 3/4 osób się zniechęci daje nam to 75$
- ojooo na jednej reklamie według Twoich statystyk zarabia od 0$ do 5$.

Tak więc jednak może coś z tego być

Wątpię jednak, że odzyskamy swój wkład. Mam na myśli tych co wpłacili pieniądze po modernizacji. Cóż, na chwilę obecną mam 1500 RR, jutro 1600 i zbieram na kolejne przedłużenie premium+. Wszedłem za 150$. Chciałbym chociaż odzyskać połowę tego co wpłaciłem.

Życzę powodzenia


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - cazz - 14-05-2014 14:05

tidid chyba miał rację- mi się wydaje że na początku ta reklama kosztowała 45 dolców, ale mogę się mylić, przed zablokowaniem konta miałem podobne myśli że coś powoli idzie w złą stronę z nimi....

Ja mam nadal zablokowane konto i żadnej odpowiedzi od ojooo. To chyba potwierdza gdzie mają użytkowników, ale to akurat działa na moją korzyść, wysłałem już im drugiego ticketa- będę miał dowody że mnie olewali jak (jeśli) będę wszczynać chargeback żeby buraki zwracali mi kasę za premium...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 14-05-2014 17:24

Kiedys czytalem na forum, ze jak na pytanie do supportu mozna odpowiedz znalezc w TOS to tak, maja w dupie i odpowiedza Ci z opoznieniem. Swoja droga jak napisales drugiego ticketa skoro na pierwszy nie przyszla odp?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 14-05-2014 23:10

Niestety (a może na szczescie Wink ) tidid, ale sie mylisz.
Klikalnosc w reklamy nie jest jakas niesamowita i dlatego te obliczenia sie bardzo mijaja z prawda.
W reklame fixed ad o wartosci 0,001$, ktora kosztuje 75$ kliknelo mi około 50 tysięcy osob, czyli Ojooo zaplaci uzytkownikom 50$ + conajwyżej 25$ prowizji polecajacych (w praktyce to bedzie pewnie 5-10$). Czyli na takiej reklami Ojooo wychodiz na czysto 15-20$. To, ze ta reklame kupilem ze srodkow, ktore mialem na Ojooo a nie zewnetrznych to juz druga sprawa, ale ogolnie ich system reklam pozwala im ZARABIAĆ. Dolicz do tego gigantyczne zarobki z wyswietlania bannerow, gdzie za ich wyswietlanie Ojooo nie placi nic. Jedyne co ich moze wykoczyc to self-sponsored ads i zbyt duze naliczenia za RR. To czy bannery, platne konta itd. zwracaja im ich wlasne reklamy i naliczenia RR to juz tylko oni wiedza, ale jedno jest pewne - ten serwis MOŻE wychodzic na plus. Czy wychodzi juz teraz? Tak jak pisalem, tylko oni to wiedza.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - cazz - 15-05-2014 07:09

(14-05-2014 17:24)sbgorka napisał(a):  Kiedys czytalem na forum, ze jak na pytanie do supportu mozna odpowiedz znalezc w TOS to tak, maja w dupie i odpowiedza Ci z opoznieniem. Swoja droga jak napisales drugiego ticketa skoro na pierwszy nie przyszla odp?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Też mnie to zdziwiło, ale widocznie odpisując mi że 'konto zostało zablokowane z powodu oszustwa' uznali sprawę za zakończoną i nie fatygowali się do kolejnych wyjaśnień mimo że im odpisałem. Pewnie dlatego mogłem wysłać kolejną wiadomość

edit:
Dziś dostałem odpowiedź że zablokowali mnie bo wykryli próbę użycia auto-clickera, co jest jakimś absurdem bo nigdy czegoś takiego nie używałem. Konto mi odblokowali i zagrozili że następnym razem zamkną konto bez ostrzeżenia. Okazuje się, że mogą Cię bezpodstawnie oskarżyć i wg swojego widzimisie później zamknąć konto. Jakiś absurd...