Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamillowad - 12-05-2014 13:55

mam konto VIP - miesięczne


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 12-05-2014 13:58

(12-05-2014 13:55)kamillowad napisał(a):  mam konto VIP - miesięczne

najszybciej realizują na VIP rocznych, masz konto szczebel niższe więc po VIP rocznych powinieneś być w kolejce do realizacji wypłaty Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - R540 - 12-05-2014 20:07

Mam konto standard zleciłem wypłatę w piątek i jeszcze nie doszła tylko piszę "Uwaga! Żądanie wypłaty w wysokości $2.09 jest w trakcie opracowania. " .Mają spóźnienie coś się dzieje?Może ktoś ma podobną sytułację lub wie co może być powodem i podpowie.Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich czytających mój postWink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 12-05-2014 20:09

to jeszcze poczekasz ja na prem + czekam juz ponad miesiąc także.. Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 12-05-2014 22:17

(12-05-2014 20:07)R540 napisał(a):  Mam konto standard zleciłem wypłatę w piątek i jeszcze nie doszła tylko piszę "Uwaga! Żądanie wypłaty w wysokości $2.09 jest w trakcie opracowania. " .Mają spóźnienie coś się dzieje?Może ktoś ma podobną sytułację lub wie co może być powodem i podpowie.Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich czytających mój postWink

konta standard są ostatnimi w kolejce realizowanych wypłat, więc na koncie standard sobie poczekasz parę miesięcy nim dojdą do weryfikacji twojego konta i wypłaty o ile nie wprowadzą wypłat instant


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Pablo1979 - 13-05-2014 14:36

Panowie wstrzymajcie się z jakimikolwiek inwestycjami w tego buxa taka moja rada .


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 13-05-2014 14:40

Jak cos doradzasz to daj argumenty:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Pablo1979 - 13-05-2014 14:51

Argumenty proszę bardzo : nagły wysyp reklam praktycznie po kilkadziesiąt dla darmowego konta jeszcze niespełna miesiąc było kilkanaście do dwudziestu max na dzień obecnie nawet do 60 Smile kolejne to zatory płatnicze żadna poważna firma nie może sobie pozwolić na takie rzeczy po prostu nie wyrabiają się z kasą i nie oszukujmy się to wszystko niebawem skończy się według mnie klapą. To moje zdanie, nauczony kilka razy identycznymi symptomami początku końca paru innych takich stron .


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 13-05-2014 15:05

http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=2&id=10107

co sadzicie

edit
sorki, popatrzylem na date ostatniego posta ;p


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KoEj - 13-05-2014 20:01

Dzisiaj wypłata środków została podniesiona do 6$. Smile A już miałem 2$ wypłacać.