Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 11-05-2014 19:23

Oplaca sie przedluzac na 90 dni, ale tylko do okreslonej liczby RR. U osob z Premium + i wyzej oraz maksymalna mozliwa liczba RR, znacznie korzystniej wychodzi kupowac co 3 dni nowych. Bedac na zwyklym Premium przy 250 RR przedluzalem na 90 dni, wychodzilo taniej Smile


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 11-05-2014 22:03

Podstawowa roznica w ojoo a pro jest taka ze rr mozesz kupowac co 7 dni a nie 3 jak w przypadku ojoo, nawet na goldzie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - cazz - 12-05-2014 09:53

Hej
Uważajcie z ojooo, bo mi zablokowali konto. Nic nie kombinowałem, a ci ot tak zablokowali konto bez wyjaśnienia. Gdy do nich napisałem, to tylko wkleili formułkę (zwykłe ctrl+c, ctrl+v bo w odpowiedzi na maila nawet zwrotu grzecznościowego nie napisali, ale tylko szanowny użytkowniku/ szanowna użytkowniczko), że zablokowane z powodu oszustwa. I nic więcej...

Używam aero2 i co godzinę mnie rozłącza więc podejrzewam tylko, że przyczepili się do tego że mam zmienne IP (ale to nie jest przecież wbrew zasadom, a żadnych wyjaśnień mi nie dali).

Uważajcie z inwestycjami bo okazuje się że od widzimisię kogoś z supportu mogą od tak zablokować dostęp do konta i przepada i kasa i konto...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 12-05-2014 10:09

Dzis mega duzo reklam juz 100 wyklikałem ,


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 12-05-2014 10:13

(12-05-2014 09:53)cazz napisał(a):  Hej
Uważajcie z ojooo, bo mi zablokowali konto. Nic nie kombinowałem, a ci ot tak zablokowali konto bez wyjaśnienia. Gdy do nich napisałem, to tylko wkleili formułkę (zwykłe ctrl+c, ctrl+v bo w odpowiedzi na maila nawet zwrotu grzecznościowego nie napisali, ale tylko szanowny użytkowniku/ szanowna użytkowniczko), że zablokowane z powodu oszustwa. I nic więcej...

Używam aero2 i co godzinę mnie rozłącza więc podejrzewam tylko, że przyczepili się do tego że mam zmienne IP (ale to nie jest przecież wbrew zasadom, a żadnych wyjaśnień mi nie dali).

Uważajcie z inwestycjami bo okazuje się że od widzimisię kogoś z supportu mogą od tak zablokować dostęp do konta i przepada i kasa i konto...

musiałeś złamać któryś z punktów FAQ bo ojoo ot tak sobie konta nie banuje
może multi konto nawet o tym nie wiedząc ( bo tak wygląda korzystanie z dziwnych łącz internetowych), może za dużo niedozwolonych klików, może klikałeś z telefonu bądź tableta na android a to zakazane
opcji może być wiele ale na pewno coś zostało złamane z FAQ


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - cazz - 12-05-2014 10:20

(12-05-2014 10:13)xardas1020 napisał(a):  
(12-05-2014 09:53)cazz napisał(a):  Hej
Uważajcie z ojooo, bo mi zablokowali konto. Nic nie kombinowałem, a ci ot tak zablokowali konto bez wyjaśnienia. Gdy do nich napisałem, to tylko wkleili formułkę (zwykłe ctrl+c, ctrl+v bo w odpowiedzi na maila nawet zwrotu grzecznościowego nie napisali, ale tylko szanowny użytkowniku/ szanowna użytkowniczko), że zablokowane z powodu oszustwa. I nic więcej...

Używam aero2 i co godzinę mnie rozłącza więc podejrzewam tylko, że przyczepili się do tego że mam zmienne IP (ale to nie jest przecież wbrew zasadom, a żadnych wyjaśnień mi nie dali).

Uważajcie z inwestycjami bo okazuje się że od widzimisię kogoś z supportu mogą od tak zablokować dostęp do konta i przepada i kasa i konto...

musiałeś złamać któryś z punktów FAQ bo ojoo ot tak sobie konta nie banuje
może multi konto nawet o tym nie wiedząc ( bo tak wygląda korzystanie z dziwnych łącz internetowych), może za dużo niedozwolonych klików, może klikałeś z telefonu bądź tableta na android a to zakazane
opcji może być wiele ale na pewno coś zostało złamane z FAQ

Kurcze, właśnie się pilnowałem z regulaminem. Nie po to przecież wykupuje sie premium żeby kombiniować... A na IP nie mam wpływu... Zobaczymy jak to się rozwinie, bo mam wrażenie że support tylko oklepane formułki wpisuje w odpowiedzi. Mam wrażenie że w ogóle u nich polskiego supportu nie ma...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 12-05-2014 11:55

Ide dzisiaj na rekord zyciowy:-) narazie mam 85 wyklikane a do konca dnia jeszcze daleko:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 12-05-2014 13:42

ja juz mam 115 reklam a dopiero 15-sta prawie Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamillowad - 12-05-2014 13:49

ja straciłem już nadzieje czekam na wypłatę już 10 tydzień.

w sumie nie wiele 36 dolarów ale na koncie mam już ponad 200 dolarów i co... w błoto? wpakowane tyle kasy


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 12-05-2014 13:52

(12-05-2014 13:49)kamillowad napisał(a):  ja straciłem już nadzieje czekam na wypłatę już 10 tydzień.

w sumie nie wiele 36 dolarów ale na koncie mam już ponad 200 dolarów i co... w błoto? wpakowane tyle kasy

czas realizacji zależy od typu konta
im niższe tym dłużej się czeka

mogli by wprowadzić wypłaty instant ciekawe czy im to już sugerowano i co oni na to ?