Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 10-05-2014 19:01

Sracie w gacie xd ja przez 2 dni mam 2.7k a przez 1 3k. Nie ma szans byc tak moblinym zeby idealnie o tej samej godzinie co 3 dni miec czas i nie zapomniec.Beznadziejny system,ale podejrzewam ze i tak juz mi sie inwestycja nie zwroci,a na rocznego vipa to musialbym jeszcze z rok klikac.....


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 10-05-2014 19:35

Ja już nawet o zwrocie nie myślę (chociaż mam 12 RR dziennie klikających 100+ reklam jeszcze jakieś tam premium mają) 18$ wisi od kilku tygodni ....


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 11-05-2014 07:44

Odpowiedź na pytanie sbgorka:

Mam już 9.500 RR - naliczenia raczej w normie Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 11-05-2014 08:00

(09-05-2014 15:03)Halunek napisał(a):  
(09-05-2014 13:55)Workis napisał(a):  Dlatego za miesiac (10 wymian) refów kupisz refy o polnocy i wyjdziesz na prosta.
Jestes w plecy jedynie zarobek z tych 7 godzin tej jednej paczki refow, wiec bez przesadyzmu. Wink

pozdrawiam
chyba nie rozumiesz(albo ja xd)
zalozmy, ze mamy poniedziałek. mam 2700ref(odjelo o polnocy 300, bo sie skonczyl czas wynajmu, wiadomo) o 17 moge dokupic. niestety o tym zapomniałem i kupiłem dnia nastepnego po polnocy czyli we wtorek, wiec kolejnych moge kupic w piatek. problem w tym, ze termin waznosci kolejnych 300 refów skonczy sie w czwartek. kumasz?

a dlaczego nie przedłużasz rr tylko trzymasz ich na 30 dni ? bez sensu tracić jedną paczkę rr by kupić kolejną
lepiej finansowo wychodzisz przedłużając rr a nie kupując ich na 30 dni bez żadnego przedłużania
strategia tutaj taka sama jak na probux
jak rr niżej niż 60 dni to włączony autopay, jak powyżej 60 dni wszyscy to autopay wyłączony


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 11-05-2014 08:07

Przedluzanie rr na ojooo w jakikolwiek sposob jest drozsze od wynajmowania co 3 dni. Autopaya nie wlanczam nic mi to nie dalo a jest drozsze.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Lucas86 - 11-05-2014 11:40

Ile reklam macie na dziennie średnio na premium? U mnie po 45 max


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 11-05-2014 13:50

Jak sie zapre to 80 wyklikam ale mam poleconego, ktory dwa dni temu wyklikal 170!! Dzisiaj juz ma 150:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 11-05-2014 14:48

@xardas1020,
na Ojooo nie jest jak na Probuxie. Przemijanie RR nie jest objete tutaj kara, a wynajmowanie nowych RR zamiast przedluzania jest albo tansze, albo kosztuje tyle samo (zalezy od ilosci). Autopay tez nie ma sensu.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 11-05-2014 15:00

(11-05-2014 14:48)Workis napisał(a):  @xardas1020,
na Ojooo nie jest jak na Probuxie. Przemijanie RR nie jest objete tutaj kara, a wynajmowanie nowych RR zamiast przedluzania jest albo tansze, albo kosztuje tyle samo (zalezy od ilosci). Autopay tez nie ma sensu.

pozdrawiam

Ameryki ponownie nie odkryles i nie powiedziales mi niczego nowego czego bym nie wiedzial
ja auto pay mialem wlaczone majac rr poniżej 60 dni, teraz kazdy powyzej 100 wiec autopay wylaczony
stosuje strategie jak na probux i na swoje wychodze


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 11-05-2014 19:12

"a dlaczego nie przedłużasz rr tylko trzymasz ich na 30 dni ? bez sensu tracić jedną paczkę rr by kupić kolejną
lepiej finansowo wychodzisz przedłużając rr a nie kupując ich na 30 dni bez żadnego przedłużania
strategia tutaj taka sama jak na probux
jak rr niżej niż 60 dni to włączony autopay, jak powyżej 60 dni wszyscy to autopay wyłączony"

Nie wiem co rozumiesz przez slowo ponownie, ale przed sekunda pisales, ze lepiej finansowo wychodzi sie przy przedluzaniu a nie przy wynajmowaniu nowych, co jest zwykla BZDURĄ. Więc albo nie wiedziałeś o tym co napisalem, albo źle napisałes poprzedni post.

Przykładowo :
"You have chosen to renew for 90 days a total of 1 rented referrals.
This will cost you a total of: $0.648 USD.
Your rental balance will be $0.352 USD after purchase.

Press the button below to complete your order."
A kupienie 1 refa 3 razy (co miesiąc) kosztuje 0,6$.


Na Ojooo sie nie oplaca ani poleconych trzymac powyzej 30 dni, ani wlaczac autopaya. Traci sie w ten sposob tylko pieniadze, lub wydaje się tyle samo tylko, ze wczesniej co sie rowniez nie oplaca (zalezy od ilosci refow).

pozdrawiam