Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamillowad - 02-05-2014 15:34

czekam 8 tygodni na wypłate

złodziejstwo to jest, włozylem w to 300 dolarów i chyba w bloto


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 02-05-2014 15:45

no to panowie na vipa cisniemy, moze nam to na dobre wyjdzie Tongue


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 02-05-2014 16:07

Przeciez to bylo wiadome, specjalnie nakrecili to zeby potem wyplacac tylko vipom, no i powiedzmy sobie kto zdrowy inwestuje w buxa ktory nie ma wyplaty instant/ do 7 dni?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-05-2014 16:11

Maja swoja koncepcje i juz. Jezeli to jest firma to wiadomo, ze kalkuluje zyski. Zmusza.do.przejscia na vip roczny i juz. Co zrobic taki bux i trzeba sie przystosowac albo.szukac innego. Ale umowmy sie, ktory bux pozwoli Ci zrobic full pakiet w 30 dni? Popatrz ile buduje sie probuxa czy inne?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 02-05-2014 16:23

jesli na tym vipie faktycznie beda caly czas wypłacać to mi to pasuje


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-05-2014 16:43

Mysle, ze z czasem poprostu zrobia progi wyplacania, np. Vip roczny do 7 dni, zwykly do 14 itd.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 02-05-2014 19:03

Mysle ze z ich strony bylo by to najlepsze posuniecie, poruszajac temat probuxa wyglada to lepiej niz m ojoo na ten moment, wyplaty instant, bardzo dobry ROI, just sayin'

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 02-05-2014 21:11

mogliby wprowadzić wypłaty instant i odstępy między wypłatami
np standard 30 dni
premium 25
premium+ 20
a vip co 15 czy 10 dni

dałoby im to czas na gromadzenie środków bo odstępy pomiędzy wypłatami, na pewno wielu by do zainwestowania wypłaty instant zachęciło


co do probux tutaj temat poruszany to tak na golden wolniej się buduje ilość rr bo wychodzi 400 na miesiąc, ale klikają ładnie, wypłaty instant co 5 dni i nie da się ukryć, że ojoo niestety spadło z pantałyku przez te opóźnienia z wypłatami i probux bije ich na łeb i szyje


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 03-05-2014 07:44

Z tego.co czytalem duzo osob odeszlo z probuxa na rzecz ojooo:-) moze teraz powracaja:-) ja rozkladam teraz kase ba ojooo i probuxa:-) oby jak najdluzej funkcjonowali:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

@mks22 jak naliczenia? Ile juz masz rr?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 03-05-2014 11:12

Dzisiaj 10299 klików z 8500 RR