Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-04-2014 16:23

Bo ma vipa rocznego i ma pierwszenstwo

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 26-04-2014 18:05

ciekawe kiedy ostatnio ktoś z tego forum dostał wypłatę nie mając rocznego vip. Jakby nie patrzeć to 1000$ nie jest małą inwestycją dla studenta 1 roku. Gówno mnie obchodzą ich problemy z nieuczciwymi ludźmi. Neobux i probux sobie jakoś z tym radzą. Za dużo zleceń? Niech zatrudnią więcej osób zamiast usprawiedliwiać się 2 osobami niewyrabiającymi z wypłatami. Według mnie powoli tracą płynność finansową, a wypłacają vipom rocznym i dają zniżki na rr, żeby ludzie więcej doinwestowali bo inaczej to wszystko za niedługo pierd@$%$.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 26-04-2014 21:03

@kamil0071,
ich gówno obchodzą narzekania użytkowników takich jak Ty - proste.

Jezeli maja 3,5 miliona uzytkownikow - to znaczy, ze te zasady po prostu ludziom pasuja. Jedni oferuja kliki po 0,001$, nieoplacalnych RR, beznadziejna konwersje pozyskiwania DR i wyplaty instant, a inni oferuja premium ktore zwraca sie z wlasnych klikow, oplacalnych RR, dobra konwersje pozyskiwania DR, wyplaty w tydzien dla najlepszych a reszta musi czekac. Efekt tego taki, ze wiele osob z tego forum zarobilo na Ojooo o wiele wiecej niz na probuxie i neobuxie razem wzietych. Czy traca plynnosc? Tylko oni to wiedza. Jedno jest pewne - firma ma z pewnoscia gigantyczne obroty, wystarczy spojrzec na to, ze reklam na prawde maja sporo. Z pewnoscia ma rowniez spore wydatki skoro tyle pozwala zarobic na RR. Czy wychodza na plus czy na minus? Ciezko powiedziec.
Wiadomo na pewno, ze prowadzenie buxa polega na tym, ze przez pierwsze x czasu (czy to miesiac, pol roku rok czy dwa to juz zalezy od po prostu celu jaki sobie admin zalozy) bux traci. Neobux tracil na tym, ze fixed adsy byly po 0,01$. Po prostu po jakims czasie ilosc uzytkownikow osiaga zalozone minimum - ilosc reklamodawcow jest wtedy analogiczna i bux zaczyna zarabiac. Moze zarobic rowniez poprzez ograniczenie wysokoplatnych reklam self-sponsored (patrz neobux).
Ojooo predzej czy pozniej bedzie musialo ograniczyc ilosc reklam self-sponsored po tym jak osiagnie np. zalozone 5 milionow uzytkownikow, wtedy bedziecie marudzic ze juz nie da sie tyle zarobic.
Buxy licza sie przedewszystkim z najlepszymi uzytkownikami, ktorzy sciagaja innych (np. konta ultimate na neobuxie, ktore dodatkowo moga dzieki ultimate uzyskac zyski z RR), a nie tych ktorzyk klikaja reklamy self-sponsored i tylko wyplacaja nie dajac nic w zamian, proste.


pozdrawiam

btw. Zakladajac, ze problemy z wyplatami sa spowodowane tym, ze maja tylko 2 osoby od wyplat i niektorym to nie pasuje - nikt wam nie broni zaplacic Ojooo 3-4 tysiace euro zeby zatrudnili kolejna osobe, droga wolna. Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-04-2014 09:35

(26-04-2014 21:03)Workis napisał(a):  @kamil0071,
ich gówno obchodzą narzekania użytkowników takich jak Ty - proste.

btw. Zakladajac, ze problemy z wyplatami sa spowodowane tym, ze maja tylko 2 osoby od wyplat i niektorym to nie pasuje - nikt wam nie broni zaplacic Ojooo 3-4 tysiace euro zeby zatrudnili kolejna osobe, droga wolna. Smile

I tym podejściem spowodowali to, że nikt o zdrowym rozsądku nie zainwestuje już w tym serwisie do 300$, a 1000$ na inwestycję ma jakiś malutki procent potencjalnych nowych użytkowników - proste.

A drugi argument, że tak powiem kolego, jest z dupy wzięty. Wierzyć mi się nie chce, że wolą się użerać z użytkownikami na forum ( tych tematów na ich oficjalnym forum jest MASA), zmniejszyć tym sposobem liczbę inwestujących ( nie mówię o 12latkach inwestujących w 5 rr i płaczących, że im się nie zwróci inwestycja, za którą mogliby kupić w sklepie co najwyżej paczkę czipsów), zamiast zatrudnić 2 dodatkowe osoby i mieć spokój i profity ( kto mówi o 3000-4000tys euro? Jest coś takiego jak praca zdalna i mogliby nawet za swoją wschodnią granicą znaleźć kogoś kto zrobiłby tą samą pracę za wypłatę taką ale w złotówkach.) Według mnie ich wiadomość o tym to tylko przykrywka, żeby uspokoić użytkowników. Zresztą pomyśl jakie kroki byś podjął jeśli Twój serwis stawałby się powoli niewypłacalny, a Ty chciałbyś, żeby użytkownicy nie odchodzili, żeby serwis jeszcze trochę przetrwał i żebyś się dorobił jak najwięcej. Oni wykonują właśnie plan idealnie pasujący do tego scenariusza. Mogę mieć tylko nadzieję, że się mylę, ale logika podpowiada mi coś innego. Pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 27-04-2014 09:59

No to zgłoś się do nich, że chcesz się zająć realizacją wypłat za 100 zł miesięcznie, pewnie wszyscy na tym skorzystają Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-04-2014 10:39

(27-04-2014 09:59)mks22 napisał(a):  No to zgłoś się do nich, że chcesz się zająć realizacją wypłat za 100 zł miesięcznie, pewnie wszyscy na tym skorzystają Big Grin

Czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - darkside - 27-04-2014 11:40

Poleceni mają jakiś limit który mi zalicza? Bo każdy polecony klika po 4 reklamy i nie wiem czy to przypadek czy może tak działa ich system?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 27-04-2014 11:44

@kamil0071,
szczerze mowiac nie sadze, zeby praca zdalna byla mozliwa przy realizowaniu wyplat. W ciagu miesiaca zaplaciliby takiemu czlowieczkowi ze wschodu dajmy na to 750juro, a on w ciagu jednego dnia oszukiwania i zlecania wyplat na inne konta moglby zrobic 750 tysiecy juro.

Pozyjemy - zobaczymy. Wink
Albo jest tak jak mowisz, albo nastawiaj sie po prostu na ludzi, ktorzy inwestuje kilkaset-kilka tysiecy dolarow bo sa zachecani przez osoby na rocznym VIPie. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamil0071 - 27-04-2014 12:03

(27-04-2014 11:44)Workis napisał(a):  @kamil0071,
szczerze mowiac nie sadze, zeby praca zdalna byla mozliwa przy realizowaniu wyplat. W ciagu miesiaca zaplaciliby takiemu czlowieczkowi ze wschodu dajmy na to 750juro, a on w ciagu jednego dnia oszukiwania i zlecania wyplat na inne konta moglby zrobic 750 tysiecy juro.

Tu się zgodzę, jednak podałem tylko jedno wyjście załatwiające tą sprawę, tacy specjaliści jak oni mają na pewno rozpisany biznesplan i wiedzą co robią. Musieli przecież zakładać, że z takimi zachęcającymi naliczeniami ich bux szybko się rozrośnie. Dokładnie: pożyjemy, zobaczymy. ;)


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 28-04-2014 07:31

Na obecną chwilę mam wolne 64$. Chciałbym jednak zainwestować w serwis probux i tutaj pojawia się moje pytanie. Po zainwestowaniu w RR na probux zostanie mi 24$. Na ojooo byłaby to moja pierwsza wypłata - niektórzy mówią, że przychodzi jeszcze w tym samym dniu. Potrzebowałbym wypłacić 50$. Jest sens ryzykować czy lepiej reinwestować w ojooo?