Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 25-04-2014 11:01

Wymieniają ale czasem zdarza sie tak ze wymienią a ten nowy i tak nie klika Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 26-04-2014 09:27

Jak tam sbgorka u Ciebie naliczanie RR po przejściu na rocznego VIP-a? Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-04-2014 10:40

Chce kupic paczke 1000 ale.mam jakis problem.z paypal i mi brakuje. Narazie stoje na 5000Undecided jak tylko.sie wyjasni to startuje:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 26-04-2014 11:12

problema mam mianowicie 5 tygodni wpłacałem kase na ojo przez paypala poszło łatwo a dzis jak chce wpłacic to pokazuje ze musze połaczyc z karta debetowa,kredytowa i niewiem czemu tak jest konto mam w pełnie zweryfikowane i połaczonbe z bankiem wiec oco chodzi wie ktos jak ominac to?? karty debetowej-kredytowej nieposiadam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 26-04-2014 11:36

Jak nie masz karty to najpierw musisz przelewem zasilic PayPal zeby hyly srodki.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 26-04-2014 11:39

(26-04-2014 11:36)sbgorka napisał(a):  Jak nie masz karty to najpierw musisz przelewem zasilic PayPal zeby hyly srodki.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

tak tylko że mam kase na paypalu


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 26-04-2014 11:48

Musisz wpisac mniejsza kwote, po pobraniu prowizji masz mniej srodkow niz chcesz przelac, musisz wpisac troche mniejsza sume, to wszystko bedzie okej Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - kamillowad - 26-04-2014 14:42

czekam na wypłate juz 6 tygodni,

po napisaniu do supportu tez sam komunikat za każdym razem:


Prosimy o cierpliwość. Pieniądze na pewno będą wypłacone. W ostatnim czasie pojawiło się wiele osób starających się oszukać zarówno nas, jak i użytkowników. Ze względu na dokładniejszą weryfikację wypłat mogą wystąpić drobne opóźnienia.

mieliście tak?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 26-04-2014 15:00

Mam dla was ciekawostke, ktora niektorym moze sie przydac :
captcha, ktora polega na rysowaniu obrazkow nie sprawdza czy rysujesz idealnie po tych liniach, tylko prawdopodobnie sprawdza czy zgadzają się katy rysunku. Co to znaczy? Znaczy to to, ze jesli trzeba narysowac np. prostokat, ktorego wysokosc jest wieksza niz szerokosc mozesz narysowac prostokat ktory jest 5-krotnie szerszy niz szerszy, ale dopoki zgadza sie, ze katy to mniejwiecej 4 x 90 stopni to captcha to zaliczy. Tak samo gwiazdka vel pentagram nie musi miec wysokosci 40 pikseli - moze miec wysokosc 8 pikseli i rowniez zaliczy. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 26-04-2014 16:15

elo mnie dziwi jedno ludzie czekaja po 6 tygodni za wypłatą po 44 dni i niedostaja tylko po napisaniu do admina dostaja wiadomosci ze dostana ze cierpliwosci a admin/moderator bez problemu kase wypłaca i nieczeka tyle oto link do forum ojooo gdzie dodaje dostanie kasy
http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=10&id=15347