Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 24-04-2014 15:17

(24-04-2014 15:07)Halunek napisał(a):  a jak mi wygasnie premium+ to co sie dzieje? usunie mi poleconych czy jak? bo braknie mi kilka $ zeby upgradnac konto i kupic nowych poleconcyh i nie wiem z czego na 1 dzien zrezygnowac ;d

Stracisz wszystkich RR wiec lepiej sobie dopłac albo zrezygnuj z 1 paczki RR Wink
pozdr


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 24-04-2014 15:32

Nie do konca wszystkich, tylko tych ponad limit konta na ktore wrocisz. Jak miales premium i zrobiles upgrade na premium+ to jak minie premium+ to bedziesz mial tyle refow ile mozesz miec na premium. To samo ze standardem. Wink
Czyli zdecydowanie przedluz premium+, to podstawa.

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 24-04-2014 19:57

Myślicie, że jeśli wypłaty byłyby jednego dnia to przyspieszyłoby to coś?
Przypuścmy 10 każdego miesiąca - wiadomo, więcej pracy jednego dnia, ale byłaby jakaś pewność


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Qwik - 24-04-2014 19:58

Muszą opóźniać wypłaty jak się da aby była płynność finansowa.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 24-04-2014 20:27

Vip roczny kupiony, zalegla wyplata w 2 dni splynela. Placa tylko maja swoje warunki z tego wynika.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 24-04-2014 22:11

no mi nie zostalo nic innego jak na tego vipa rocznego zbierac ;d oby do tego czasu nie upadli. ile bylo tej wyplaty?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tyoka - 24-04-2014 23:15

serwis długo już się utrzymuje, więc wątpię że upadnie tak szybko Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 24-04-2014 23:16

@tidid,
gdyby byly wyplaty manuale ni cholery nie wyrobiliby sie z tak gigantyczna iloscia zlecen. Mysle, ze co jak co - ale moga aktualnei mowic prawde, ze sie po prostu z tym nie wyrabiaja. A to, ze to dziala na ich korzysc - to juz druga sprawa. Wink

Kurde, chyba rzeczywiscie bedzie trzepa sypnac tego rocznego vipa, mam nadzieje ze za


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Lucas86 - 25-04-2014 06:14

Jak się sprawa ma z poleconymi nieaktywnymi? Nie klikają i nie widzę, żeby ich wymieniono, a już 7 dni ich mam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 25-04-2014 07:05

wymieniani są. Tam masz taką kolumnę od kiedy jest RR - sprawdź i zobacz czy został wymieniony