Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 17-04-2014 12:56

Wlasnie podpinam sie do pytania sbgorka, czy na vipie rocznym badz miesięcznym wyplatki ida w tydzien? :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 17-04-2014 13:04

Na miesiecznym nie, widzialem na forum, ze gosc przeszedl na rocznego i ku zeszla wyplata. Ale to byla jedna opinia

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 17-04-2014 13:41

Tak jest, na rocznym VIPie wypłaty są realizowane regulaminowo w okresie 7 dni - informację taką można było znaleźć na zamkniętym forum dla VIPów. Nie wiem tylko, czy to dotyczy również wypłat zażądanych jeszcze na niższym koncie. Co do miesięcznego VIPa, to nie zauważyłem żadnej różnicy w okresie realizacji wypłat w porównaniu z kontem Premium +. Jeśli komuś zależy na skrócenie czasu oczekiwania na wypłaty, to jedynie daje taki przywilej roczne konto VIP.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 17-04-2014 13:47

Widzialem.info, ze gosc przeszedl ja rocznego i mu doszla. Ale nie chce sie w kanal wpuscic zanim nie potwierdze tegoUndecided

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


Odp: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Xkr - 17-04-2014 13:54

To ladnie mks juz zarabiasz Smile, do tego wyplaty w 7 dni to rozumiem. 60$ w ciagu nocy to zajebisty wynik a jeszcze ponad 3k rr mozesz wynajac, czyzby mozna bylo dojsc do 80$ ?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 17-04-2014 14:15

Rowniez sie skusilem na marketing Ojooo. Wink Mialem dzisiaj klepnac 200 RR no ale klepnalem 300 ^^.
Niech klikaja aktywnie. Wink
Szkoda tylko, ze wyplata nadal wisi. Sad

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 17-04-2014 15:10

Napisalem na forum i moderator odpisal, zenpo przejsciu ja rocznego dostaje sie wyplate od razy, nawet zalegla.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 17-04-2014 20:59

Czyli nic tylko zbierać na rocznego VIPA Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - hasky9012 - 17-04-2014 21:10

Inwestujac +/- 700zł zdziałałbym coś?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 17-04-2014 21:18

hasky
220$ to troche mało,co najmniej 300$ jeżeli chcesz kupić premium +
Ja bym jednak sie na twoim miejscu wstrzymał w inwestycje tutaj z racji na to "wypłacanie"
Poleciłbym ci probuxa,sam zainwestowałem jakieś 200$ i powoli zbieram reffy.Tam inwestycja jest o wiele bardziej pewna