Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 09-04-2014 13:03

Zajrzyj na PRIV Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 09-04-2014 14:26

sprawdzilem w historii i jest taka sprawa, ze wczoraj wyslałem 20$ z PP na ojoo. na PP mam zapisana ta transakcje, a w ojoo nie. kasa oczywiscie nie doszla. do kogo pisac, do ojoo czy PP?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 09-04-2014 14:33

Proponuje do ojooo, skora masz na PP zapisana transakcje.

Gdzie polecacie wykupić baner? Mam 2.32$ na PP i chciałbym kupić baner, aby pozyskać DR Big Grin

Głosujcie na mój pomysł Wink
http://wad.ojooo.com/forum/view_topic.php?cat=4&id=14216


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 09-04-2014 17:01

Jak bym kupił w DrClix lub LegacyClix - w miarę tanio i sporo użytkowników Smile

Chociaż za taką kasę, to zdobędziesz góra jednego DR Tongue


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 09-04-2014 17:10

Właśnie ostatnio w drclix kupiłem za 2.5$ i tylko 6 wyjść i 0 dr


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 09-04-2014 21:44

Jeżeli ktoś z Was tak jak ja czeka już kilka miesięcy na wypłatę to cytuję odpowiedź adminów Ojooo na moje zapytanie - w skrócie kiedy otrzymam wypłatę zleconą 2-3 miesiące temu:

" Prosimy o cierpliwość. Pieniądze na pewno będą wypłacone. W ostatnim czasie pojawiło się wiele osób starających się oszukać zarówno nas, jak i użytkowników. Ze względu na dokładniejszą weryfikację wypłat mogą wystąpić drobne opóźnienia. "

... pokerface


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 10-04-2014 07:39

(09-04-2014 21:44)WANTED napisał(a):  Jeżeli ktoś z Was tak jak ja czeka już kilka miesięcy na wypłatę to cytuję odpowiedź adminów Ojooo na moje zapytanie - w skrócie kiedy otrzymam wypłatę zleconą 2-3 miesiące temu:

" Prosimy o cierpliwość. Pieniądze na pewno będą wypłacone. W ostatnim czasie pojawiło się wiele osób starających się oszukać zarówno nas, jak i użytkowników. Ze względu na dokładniejszą weryfikację wypłat mogą wystąpić drobne opóźnienia. "

... pokerface

dużą kwotę zleciłes ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 10-04-2014 10:12

(10-04-2014 07:39)zarabiajsam napisał(a):  
(09-04-2014 21:44)WANTED napisał(a):  Jeżeli ktoś z Was tak jak ja czeka już kilka miesięcy na wypłatę to cytuję odpowiedź adminów Ojooo na moje zapytanie - w skrócie kiedy otrzymam wypłatę zleconą 2-3 miesiące temu:

" Prosimy o cierpliwość. Pieniądze na pewno będą wypłacone. W ostatnim czasie pojawiło się wiele osób starających się oszukać zarówno nas, jak i użytkowników. Ze względu na dokładniejszą weryfikację wypłat mogą wystąpić drobne opóźnienia. "

... pokerface

dużą kwotę zleciłes ?

~ 100$


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 10-04-2014 10:41

Całe szczęście, że na rocznym Vipie wypłaty idą w maksymalnie 7 dni Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - WANTED - 10-04-2014 10:44

(10-04-2014 10:41)mks22 napisał(a):  Całe szczęście, że na rocznym Vipie wypłaty idą w maksymalnie 7 dni Smile

W/w wypłata została zlecona na koncie VIP - 7 dni przed jego końcem.