Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 14-01-2014 22:27

Hmm od tygodnia mam 30 refów i sam mam więcej klików niż oni, kilku wymieniłem ale dalej to samo, avg to 1-2 i to najczęściej te najsłabsze reklamy. Mam konto premium jakoś się nie zapowiada na zwrot, trzeba będzie dołożyć jeszcze trochę z tego co widzę, może na lepszych trafię, z tych 30 to 2 tylko zatrzymałem.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Hextor - 15-01-2014 01:10

Ja póki co na koncie Premium i 100 RR wyciągam średnio 1,2$ dziennie. Nie jest najgorzej ale mam tylko jednego DR (w sumie 2 ale drugi nie klika). Ten bezpośredni zarabia dla mnie tyle co 10 RR więc naprawdę opłaca się mieć DR tyle że jakoś kiepsko mi idzie ich pozyskiwanie.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 15-01-2014 07:41

To oczywiste, że DR przynoszą znacznie większe zyski niż RR. Wypożyczając 100 RR praktycznie nie zanotujesz zbyt zauważalnego zysku (czasami możesz nawet dokładać do interesu). Wraz ze zwiększaniem się ich liczby sprawa wygląda już zupełnie inaczej.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 18-01-2014 13:39

Znacznie zmieniły się za to warunki, jeśli chodzi o konta Premium, można między innymi zakupić już Premium + na okres całego roku Huh Jeśli nasz polecony kupi konto Premium + na rok, to mamy wtedy premię w wysokości $199 Big Grin

Więcej szczegółów pod linkiem:

http://wad.ojooo.com/premium.php


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 18-01-2014 16:16

Wszystko fajnie oprocz konta VIP, bo za drogie.
Ogolnie zmiany ciekawe, ale ja raczej nic zmieniac nie bede, profity plynace z konta VIP sa dosc male, bo zamiast 1,5 centa dostajemy 1,7 czyli 13 procentowa roznica zarobkow ma pokryc 100$ miesiecznie. Trzeba calkiem sporo zarabiac, bo około 800$ miesiecznie zeby sie oplacalo. No, niektorym sie pewnie oplaci. Smile

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Watoga - 18-01-2014 16:38

Ja dopiero szykuje się do wejścia w tego buxa.
Zastanawiam się nad zapisywaniem tego co robię krok po kroku.. a nóż coś osiągnę to będzie przykład dla innych chętnych, którzy mało wiedzą tj. ja a chcą zarobić Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 18-01-2014 16:54

Polecam stworzenie sobie plików w excelu do kalkulowania obrotów, nakładów na RR i zysków z nich. Troche samodyscypliny i minuta dziennie, a ma sie wszystko jasne - co i jak i dlaczego sie zarabia no i przedewszystkim ile. Smile

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - UmCyK - 18-01-2014 16:59

A nie lepiej inwestować w parę osób ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 18-01-2014 18:03

Ja tam wolę zdecydowanie samemu Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 18-01-2014 21:59

Mam pytanie, mam obecnie na Standard wypozyczonych 50 klikaczy , jakbym wykupił Premium + na rok to ci klikacze mi przepadną czy przechodzą na nowe konto ?