Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 08-04-2014 07:23

U mnie w normie wiec nie wiem co jest graneUndecided

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - lkserwis - 08-04-2014 07:27

U kolegi tez w normie, takze nie wiem od czego to zalezy...

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 08-04-2014 07:29

Chyba poprostu to jest losowe. Juz raz mialen zalamanie na koncie, ze naliczylo 20 a na forum pisali, ze maja ok. Wiec pewnie to przypadek

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 08-04-2014 08:57

Cos sie probilo, bo jak obejrze reklame to wyskakuje na tym zielonym ze musze byc zalogowany aby otrzymac wynagrodzenie, a jestem caly czas zalogowany????


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - KerPwn - 08-04-2014 09:10

@up
Mam to samo...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 08-04-2014 09:35

UP _ Juz OK


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 08-04-2014 09:39

@Tigra98,
wyloguj i zaloguj sie raz jeszcze, tez to mialem i pomoglo.

Swoja droga jak patrze na wpisy, ze przez jeden dzien "jednodzienny ROI" nie wynosil pierdyliard procent a 85 czy 90 i ktos zalamuje rece i jaka to tragedia to mnie dziw bierze. Jest to jeden z bardzo niewielu serwisow, ktore oferuja na prawde fajny zwrot inwestycji i od roku nadal placa (trzeba czekac dluzej lub krocej ale placa), a ludziom i tak to nie pasuje, bo przez jeden dzien dostali o 50 centów za malo.
Czizyz, patrzcie na to ile w przeciagu miesiaca macie zwrotu z inwestycji, a nie na poszczegolne dni.

btw. W koncu zmiana ktorej oczekiwalem - w statystykach sa 4 wykresy - kliki ogolne, kliki DR, wlasne kliki i balans konta na reklamy. Wczesniej byl tylko wykres DR, a bylo to uciazliwe jak trzeba bylo codziennie skakac pomiedzy glownym obrazem konta a zakladka statystyki, zeby zobaczyc ile mialo sie klikow od RR...

pozdrawiam Wink


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - tidid - 08-04-2014 09:51

Workis nie jest to jeden dzień. Ciągle mam naliczenia około 0.7 więc jestem na minusie, gdyż nie starczy na premium. A teraz spadają kliki


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 08-04-2014 10:52

U mnie tez koło 0.7 przez caly miesiac wiec lekko na minus ;/ Jak drugi miesiac bedize taki sam to uciekam

Testuje teraz nowego buxa z mojej stopki, sa juz pierwsze dowody wyplat Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Halunek - 08-04-2014 12:15

mi 1500 ref wyklikalo 13$
ale chyba wczoraj jak chcalem zaplacic przez PP to zaginelo mi w akcji 20$ ;//