Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek fanpage + domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek fanpage + domena (/Temat-Zarobek-fanpage-domena-66620)



Zarobek fanpage + domena - Samsung 123 - 20-03-2013 21:42

Witam , jestem tu nowy i chciałbym się poradzić już doświadczonych osób z tego forum Wink a więc.. Mam Fanpage 56k fanów oraz niebawem ruszy strona zrobiona specjalnie pod niego typu ala kwejk...wiem ze tego jest dużo ale przy darmowej już reklamie na moim fanpage myślę że coś z tego może byc.. I teraz pytanie.. Jak zarobić na takiej www? Bo na Fanpage to wiem , allegro reklamy zdobywanie fanów na fanpage firm czy tez osób prywatnych ,głosy do konkursu itp. To już praktykuje i idzie że tak powiem nawet dobrze tylko czasu brak.. Gdyby ktoś coś polecił doradził będe wdzięczny Wink


RE: Zarobek fanpage + domena - Admin - 21-03-2013 00:47

Wszystko zależy od ruchu jaki faktycznie będziesz generował, od niego będzie zależało co będzie się opłacało bardziej lub mniej. Bez konkretów ciężko mówić o czymkolwiek.
Zapewne Adsense dla strony będzie niezbędny dla maksymalizacji dochodów.


RE: Zarobek fanpage + domena - Samsung 123 - 21-03-2013 14:41

Tak o Adsense myślałem,kiedyś chciałem na blogu Adsense lecz zostałem odrzucony,czy aby Adsense przyjęło stronę musi być już na niej jakiś ruch ? na co patrzą ?

I jeszcze pytanie.. Czy da radę wstawić na stronkę coś takiego że wyskakuje po pewnym czasie reklama w którą trzeba kliknąc aby móc przegladać dalej ? To też może przynieść jakiś minimalny zysk,aczkolwiek boje się że tym mogę speszyć ludzi.


RE: Zarobek fanpage + domena - Nikodemsky - 21-03-2013 20:32

Cytat:I jeszcze pytanie.. Czy da radę wstawić na stronkę coś takiego że wyskakuje po pewnym czasie reklama w którą trzeba kliknąc aby móc przegladać dalej ? To też może przynieść jakiś minimalny zysk,aczkolwiek boje się że tym mogę speszyć ludzi.

Agresywna reklama na pewno odstraszy ludzi - lepiej skorzystać z czegoś "mniej drażniącego".

Zamieść informacje na forach, że wystawisz u siebie reklamę lub nawiążesz współpracę z prywatnymi reklamodawcami, ewentualnie możesz skorzystać z sieci afiliacyjnych typu Cashfly(choć warto sprawdzić też ich ostatnie opinie, bo nie wiem jak teraz to wygląda z wypłacalnością u nich) - http://www.cashfly.pl/programs, może jeszcze NetSales albo Novem?


RE: Zarobek fanpage + domena - Samsung 123 - 22-03-2013 19:26

Witajcie odświeżam temat... mam już www jest gotowe teraz chciałbym dodać reklamę w postaci baneru.. myślę nad programem partnerskim w multiprogram (allegro) ale kompletnie nie wiem jak ją wstawić ;| Pomoże ktoś ? daje repka za pozbycie się problemu !


RE: Zarobek fanpage + domena - sylwu - 27-03-2013 21:38

Zainteresuj się sieciami affiliacyjnymi, znajdziesz kilka, kilkanaście programów CPM.
Ewentualnie sprawdź to http://netsalescpm.pl/?utm_source=NS_SG&utm_medium=baner&utm_campaign=NetSalesCPM niedawno ruszyło więc nie wiem jak się to sprawuje.


RE: Zarobek fanpage + domena - surfer0700 - 29-03-2013 19:33

(22-03-2013 19:26)Samsung 123 napisał(a):  Witajcie odświeżam temat... mam już www jest gotowe teraz chciałbym dodać reklamę w postaci baneru.. myślę nad programem partnerskim w multiprogram (allegro) ale kompletnie nie wiem jak ją wstawić ;| Pomoże ktoś ? daje repka za pozbycie się problemu !


W moich oczach ten program promujący allegro nie ma sensu, ale jeżeli jeszcze masz z tym problem to mogę pomóc Ci to wstawić.

Co do reklama to sprawdź zanox.com bardzo dużo programów o zadowalających stawkach.


Zarobek fanpage + domena - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.