Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Cashfile? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Koniec Cashfile? (/Temat-Koniec-Cashfile-66618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Koniec Cashfile? - jfe - 13-04-2013 09:32

(20-03-2013 22:38)Karczu napisał(a):  CashFile po prostu było od początku obsługiwane przez ludzi niepoważnych, co widać przy okazji Prizersa - skończył szybko.

Z nimi zawsze kontakt był ciężki. Kiedyś sprzedałem im reklamę na forum (w sumie to ze 2 lub 3 razy im sprzedawałem) i NIGDY nie dostałem zapłaty w terminie, zawsze musiałem im spamować i dopraszać się o coś należnego. Raz się nawet okazało, że zamiast kasę wysłać mnie, wysłali na inne konto (a na mnie oburzenie, że przecież dostałem) - taki mają tam porządek...

Wypraszam sobie bardzo, tworząc Cashfile wkładałem w nie swoje życie i z użytkownikami kontaktowałem się zawsze, ba! nawet wypłaty robiłem do późnych godzin nocnych aby były na czas. Na początku byliśmy liderami, ale osoba z krótszym stażem o tym może nie wiedzieć. Tak naprawdę śmiem twierdzić, że gdyby nie ja to teraz nie byłoby tyle serwisów PPA ile jest, ale powstały czego nie żałuję. W CF nie ma mnie od dawna - nie wiem jak tam się teraz toczy, ale gdy zaczynaliśmy było dobrze i cieszyłem się prowadząc ten serwis. Więc nie nazywaj wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek były zaangażowane w CF niepoważnymi, bo tak po prostu nie było. Pozatym w mojej opinii nazywanie wszystkich od początku jest o tyle śmieszne, ponieważ jak my zaczynaliśmy to Ty jeszcze na forach nie istniałeś: )


RE: Koniec Cashfile? - masterex2 - 13-04-2013 11:01

(13-04-2013 09:32)jfe napisał(a):  
(20-03-2013 22:38)Karczu napisał(a):  CashFile po prostu było od początku obsługiwane przez ludzi niepoważnych, co widać przy okazji Prizersa - skończył szybko.

Z nimi zawsze kontakt był ciężki. Kiedyś sprzedałem im reklamę na forum (w sumie to ze 2 lub 3 razy im sprzedawałem) i NIGDY nie dostałem zapłaty w terminie, zawsze musiałem im spamować i dopraszać się o coś należnego. Raz się nawet okazało, że zamiast kasę wysłać mnie, wysłali na inne konto (a na mnie oburzenie, że przecież dostałem) - taki mają tam porządek...

Wypraszam sobie bardzo, tworząc Cashfile wkładałem w nie swoje życie i z użytkownikami kontaktowałem się zawsze, ba! nawet wypłaty robiłem do późnych godzin nocnych aby były na czas. Na początku byliśmy liderami, ale osoba z krótszym stażem o tym może nie wiedzieć. Tak naprawdę śmiem twierdzić, że gdyby nie ja to teraz nie byłoby tyle serwisów PPA ile jest, ale powstały czego nie żałuję. W CF nie ma mnie od dawna - nie wiem jak tam się teraz toczy, ale gdy zaczynaliśmy było dobrze i cieszyłem się prowadząc ten serwis. Więc nie nazywaj wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek były zaangażowane w CF niepoważnymi, bo tak po prostu nie było. Pozatym w mojej opinii nazywanie wszystkich od początku jest o tyle śmieszne, ponieważ jak my zaczynaliśmy to Ty jeszcze na forach nie istniałeś: )

Ciekawe co paliłeś przy pisaniu tego. Nigdy od Was nie dostałem wiadomości - zawsze olewaliście. Czasami czekałem tydzień i musiałem się przypominać bo nikt nie raczył odpisać. Miał kto na Was zarabiać to w dupie mieliście użytkowników.


RE: Koniec Cashfile? - jfe - 13-04-2013 11:51

(13-04-2013 11:01)masterex2 napisał(a):  
(13-04-2013 09:32)jfe napisał(a):  
(20-03-2013 22:38)Karczu napisał(a):  CashFile po prostu było od początku obsługiwane przez ludzi niepoważnych, co widać przy okazji Prizersa - skończył szybko.

Z nimi zawsze kontakt był ciężki. Kiedyś sprzedałem im reklamę na forum (w sumie to ze 2 lub 3 razy im sprzedawałem) i NIGDY nie dostałem zapłaty w terminie, zawsze musiałem im spamować i dopraszać się o coś należnego. Raz się nawet okazało, że zamiast kasę wysłać mnie, wysłali na inne konto (a na mnie oburzenie, że przecież dostałem) - taki mają tam porządek...

Wypraszam sobie bardzo, tworząc Cashfile wkładałem w nie swoje życie i z użytkownikami kontaktowałem się zawsze, ba! nawet wypłaty robiłem do późnych godzin nocnych aby były na czas. Na początku byliśmy liderami, ale osoba z krótszym stażem o tym może nie wiedzieć. Tak naprawdę śmiem twierdzić, że gdyby nie ja to teraz nie byłoby tyle serwisów PPA ile jest, ale powstały czego nie żałuję. W CF nie ma mnie od dawna - nie wiem jak tam się teraz toczy, ale gdy zaczynaliśmy było dobrze i cieszyłem się prowadząc ten serwis. Więc nie nazywaj wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek były zaangażowane w CF niepoważnymi, bo tak po prostu nie było. Pozatym w mojej opinii nazywanie wszystkich od początku jest o tyle śmieszne, ponieważ jak my zaczynaliśmy to Ty jeszcze na forach nie istniałeś: )

Ciekawe co paliłeś przy pisaniu tego. Nigdy od Was nie dostałem wiadomości - zawsze olewaliście. Czasami czekałem tydzień i musiałem się przypominać bo nikt nie raczył odpisać. Miał kto na Was zarabiać to w dupie mieliście użytkowników.

Powiedz mi o jakim okresie mówisz ? Smile


RE: Koniec Cashfile? - Karczu - 14-04-2013 12:23

(13-04-2013 09:32)jfe napisał(a):  Więc nie nazywaj wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek były zaangażowane w CF niepoważnymi, bo tak po prostu nie było. Pozatym w mojej opinii nazywanie wszystkich od początku jest o tyle śmieszne, ponieważ jak my zaczynaliśmy to Ty jeszcze na forach nie istniałeś: )

Masz rację co do 1 części - nazywanie wszystkich w ten sposób to mój błąd, bowiem nie miałem akurat na myśli Ciebie, a 3 inne osoby, z którymi miałem styczność przy okazji różnych wydarzeń związanych z CF i mogę powiedzieć krótko - olewka totalna, zbywanie mnie i odsyłanie od osoby do osoby.

Natomiast co do stażu - ja na forach o zarabianiu jestem od początku 2010 roku, więc ponad 3 lata Wink CF chyba tyle jeszcze nie ma, ale mogę się mylić.


RE: Koniec Cashfile? - Tochkan - 16-04-2013 01:16

(05-04-2013 01:55)daniel42na napisał(a):  Wywiad w siedzibie firmy
http://www.youtube.com/watch?v=7Ai82uVBzA4

0g0r już na początku wywiadu z siedziby firmy chciał zaje*ać mikrofon.

A ta babka co podlatuje ,aby udzielić wywiadu to jakiś klient mamy 0g0ra?


RE: Koniec Cashfile? - dziend0bry - 21-04-2013 12:36

To jak? Wyplaty beda kiedykolwiek, czy juz nie ma co liczyc? Zalegaja mi z 13 $ Sad


RE: Koniec Cashfile? - Ty27mek - 21-04-2013 12:41

(21-04-2013 12:36)dziend0bry napisał(a):  To jak? Wyplaty beda kiedykolwiek, czy juz nie ma co liczyc? Zalegaja mi z 13 $ Sad

Niby ogór coś tam wysyła czasami w przerwach na nauke do maturki, no ale ja tam pewny na 100% bym nie byl, ze kase odzyskasz Tongue


RE: Koniec Cashfile? - Nicktim - 21-04-2013 12:49

(21-04-2013 12:36)dziend0bry napisał(a):  To jak? Wyplaty beda kiedykolwiek, czy juz nie ma co liczyc? Zalegaja mi z 13 $ Sad

Zapewne dostaniesz, ale kiedy ? trudno określić.


RE: Koniec Cashfile? - Driver494 - 21-04-2013 20:46

(21-04-2013 12:41)Ty27mek napisał(a):  
(21-04-2013 12:36)dziend0bry napisał(a):  To jak? Wyplaty beda kiedykolwiek, czy juz nie ma co liczyc? Zalegaja mi z 13 $ Sad

Niby ogór coś tam wysyła czasami w przerwach na nauke do maturki, no ale ja tam pewny na 100% bym nie byl, ze kase odzyskasz Tongue

Chyba do egzaminu gimnazjalnego się uczy sądząc po poziomie tego serwisu.


RE: Koniec Cashfile? - cmpunkrespect - 21-04-2013 21:02

(21-04-2013 12:36)dziend0bry napisał(a):  To jak? Wyplaty beda kiedykolwiek, czy juz nie ma co liczyc? Zalegaja mi z 13 $ Sad

Mi zalegają z 22$- pewnie ich nie zobacze Sad